У британської влади знайшли гаманець із 61 000 BTC

У британської влади знайшли гаманець із 61 000 BTC

Ці біткоїни влада країни конфіскувала у двох громадян Китаю, звинувачених у шахрайстві.

На пов'язаній з урядом Великої Британії біткоїн-адресі було виявлено 61 245 BTC, що становить близько $4,1 млрд за поточним курсом. Про це повідомили аналітики платформи Arkham Intelligence.

За даними експертів, британська влада конфіскувала у 2018 році понад 61 000 BTC у двох громадян Китаю, одного з яких (Чжимін Цяня) звинувачують у махінаціях з інвестиціями.

«Цянь придбав біткоїни на кошти, отримані внаслідок шахрайства з інвестиціями, скоєного в Китаї в період з 2014 по 2017 роки, і, ймовірно, ховається від влади Пекіна», – зазначають в Arkham.

Аналітики уточнили, що уряд отримав доступ до вилучених біткоїнів лише у липні 2021 року. Тепер користувачі платформи можуть переглянути баланс та історію транзакцій цієї адреси.

«Заяви поліції відповідають потокам коштів у блокчейні у липні 2021 року. Вони додані на адресу, пов'язану з урядом Великої Британії», – йдеться у повідомленні Arkham.

BTC на рахунках уряду США

Аналітики Arkham також активно відстежують переміщення біткоїн-активів, що зберігаються американським урядом. Зокрема, востаннє, 28 лютого, влада США перемістила кількома транзакціями біткоїни, конфісковані в межах справи про злам біржі Bitfinex, на загальну суму $922 млн. Перекази уряд США здійснив того самого дня, коли біткоїн уперше за два роки подолав позначку в $60 000.

Зазначимо, що уряд США отримує біткоїни переважно завдяки конфіскації активів у межах правоохоронних операцій та судових процесів, пов'язаних із незаконною діяльністю, охоплюючи наркоторгівлю, шахрайство й інші злочини у сфері кіберпростору та фінансів. Коли такі активи конфісковані, вони можуть бути продані на аукціонах, які організовують різні відомства, такі як Служба маршалів США. Доходи від продажу цих конфіскованих активів зазвичай спрямовуються на покриття судових витрат, підтримку правоохоронних ініціатив та іноді компенсацію жертвам злочинів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Скільки біткоїнів має уряд України

А от на офіційних біткоїн-адресах Кабінету міністрів України накопичилося 46 351 BTC.

З таким показником Україна перебуває на четвертому місці після того, як стало відомо про біткоїн-запаси Британії. Світовий лідер за цим показником – уряд США, що контролює приблизно 215 000 BTC.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024