Біржа OKX залишає Узбекистан

Біржа OKX залишає Узбекистан

Користувачі торговельного майданчика мають вивести свої кошти до кінця березня.

Біржа OKX вирішила припинити свою діяльність в Узбекистані з 30 березня. Про це повідомляється на сайті торговельного майданчика.

Представники OKX звернулися до користувачів з проханням закрити всі відкриті позиції до 15 березня, а також вивести активи до 00:00 UTC 30 березня, щоб уникнути заморожування облікових записів.

Біржа також гарантувала безпеку коштів до моменту їхнього виведення.

Регулювання в Узбекистані

Останнім часом регулювання в Узбекистані активно розвивається. У вересні 2023 року влада країни змінила правила ліцензування в індустрії цифрових активів, довіривши видачу ліцензій Національному агентству перспективних проєктів Узбекистану (НАПП). Крім цього, регулятор продовжить стежити за розміром і порядком сплати державного мита за видачу ліцензій.

Також вже цього року глава держави Шавкат Мірзійоєв підписав закон, який вносить зміни до кримінального та адміністративного кодексів та передбачає покарання за незаконні дії, пов'язані з видобутком і використанням біткоїна та криптовалют.

Крім того, у лютому НАПП внесло зміни до порядку ліцензування діяльності провайдерів біткоїн-послуг, а також готує судовий позов проти біржі Binance, яка відмовилася сплачувати штраф за роботу в країні без ліцензії.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми OKX

Варто також нагадати, що OKX останнім часом переслідують невдачі. Наприкінці минулого року торговельний майданчик зламали хакери, внаслідок чого він втратив понад $400 000 у цифрових активах. За деякими даними, зловмисники скористалися вразливістю в смарт-контракті.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024