Для біткоїн-фрилансерів створили маркетплейс

Для біткоїн-фрилансерів створили маркетплейс

На відміну від традиційних платформ, Plebwork орієнтовано саме на Біткоїн-спільноту.

З 23 лютого розпочав роботу спеціалізований майданчик Plebwork для фрилансерів, який допоможе їм заробити біткоїни. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Plebwork пропонує фрилансерам унікальну платформу для зв'язку з різними біткоїн-компаніями й отримання оплати за виконану роботу безпосередньо на BTC-гаманці.

На відміну від традиційних платформ, Plebwork орієнтовано саме на Біткоїн-спільноту, надаючи простір, де фрилансери з досвідом роботи у сфері Біткоїна можуть знайти роботу на неповний робочий день. Так само підприємства, які шукають кваліфікованих фахівців, можуть отримати доступ до пулу фрилансерів, які мають глибокі знання про Біткоїн. Також планується розширити список вакансій на низку суміжних напрямів з необхідною умовою оплати за роботу в сатоші.

«Ми створюємо ринок для біткоїнерів, щоб вони могли працювати разом. Незалежно від того, чи працюєте з біткоїн-гаманцями, спрощуєте роботу з Lightning – все це вимагає спільного зусилля безлічі людей. Ми сподіваємося, що Plebwork допоможе біткоїнерам», – заявив представник компанії Тібо.

В даний час Plebwork перебуває у ранньому доступі, дозволяючи фрилансерам розміщувати свої профілі безкоштовно. Клієнти, які бажають розмістити вакансії, можуть запросити запрошення та пройти верифікацію профілів, аби переконатися, що вони працюють лише з Біткоїном.

Завдяки таким функціям, як вбудоване виставлення рахунків та оброблення платежів за допомогою сервера BTCPay, Plebwork має намір запропонувати фрилансерам зручну форму для заробітку біткоїнів, сприяючи при цьому зростанню екосистеми.

Де ще можуть знайти роботу фрилансрери

Для фрилансерів сьогодні з'являється дедалі більше платформ, які допомагають у пошуку роботи. Наприклад, платформа BitWage дозволяє за певний відсоток знаходити потенційні проєкти, які фрилансери можуть виконувати та виставляти інвойси замовникам у біткоїнах. Платформа виступає у ролі посередника, але забезпечує можливість отримання гарантованих біткоїн-переказів у разі успішного виконання роботи. За схожим принципом працює проєкт Working for Bitcoins. Він допомагає працевлаштуватися за такими напрямами: розроблення мобільних застосунків, блокчейн, копірайтинг, маркетинг, юридичні послуги тощо.

Популярністю користується і ресурс BitGigs. Він спеціалізується на Біткоїн-розробниках, допомагаючи їм знайти відповідну роботу.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Як ще заробити біткоїни

Ще один спосіб заробити біткоїни – отримати грант. Сьогодні роздачею грантів займаються кілька організацій, найавторитетніша з яких – Human Rights Foundation (HRF).

Допомога HRF спрямована насамперед на підтримку різних Біткоїн-проєктів та розробників. Востаннє організація роздавала гранти у грудні: 18 проєктів отримали $500 000.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024