В Австралії зростає інтерес до Біткоїна

В Австралії зростає інтерес до Біткоїна

Найбільше зростання позитивних настроїв спостерігається серед людей похилого віку.

Інтерес серед жителів Австралії до Біткоїна зріс у середньому на 25%, після того як минулого місяця в США було затверджено спотові біржові біткоїн-фонди (ETF). Про це йдеться у дослідженні сервісу Independent Reserve Cryptocurrency Index.

В Австралії зростає інтерес до Біткоїна
Зміна настроїв щодо Біткоїна в Австралії. Джерело: Independent Reserve Cryptocurrency Index.

Як з'ясували дослідники, зростання позитивних настроїв було відзначено серед людей віком 55 років і старше, де лояльність до Біткоїна зросла на 100%.

«Настрої помітно змінились. Ми вступили у фазу нового оптимізму та зростання», – сказав генеральний директор Independent Reserve Адріан Пшелозні про результати дослідження.

Опитування показало, що 19% респондентів інвестували б у спотовий біткоїн-фонд, який котирується на Австралійській біржі цінних паперів (ASX), якби він був доступний зараз. Найбільший інтерес проявили респонденти віком від 25 до 34 років і від 35 до 44 років – 29% та 30% відповідно.

Близько третини респондентів заявили, що, швидше за все, інвестуватимуть у біткоїн у довгостроковій перспективі через самоврядний пенсійний фонд. Однак ці респонденти розділилися в думці, віддадуть вони перевагу доступу до біткоїна через криптобіржу або через ETF.

Загальний рівень володіння біткоїнами та криптовалютами в період з 2022 по 2024 рік зріс на 1,9%, до 27,5%, хоча Independent Reserve зазначила, що найбільше зрушення відбулося серед людей віком 55–64 і 65 років і старше, де зростання становило відповідно 128% та 200%.

Особливості регулювання в Австралії

В Австралії цифрові активи вважаються особистою власністю. У зв'язку з цим біткоїни та криптовалюти обкладаються податком на приріст капіталу. Додатковим податком оподатковуються угоди на торговельних майданчиках, які відбуваються регулярно, але не рідше одного разу на місяць.

Федеральний уряд Австралії 16 жовтня 2023 року представив для публічного обговорення проєкт документа про «Регулювання платформ цифрових активів», згідно з яким від біткоїн-бірж можуть вимагати наявність ліцензії на надання фінансових послуг.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інтерес до біткоїн-ETF

Зазначимо, що дедалі більше інвесторів виявляють інтерес до біткоїн-ETF. Так, минулого тижня було зафіксовано рекордний приплив коштів на загальну суму $2,45 млрд.

У результаті завдяки новим американським спотовим біржовим біткоїн-фондам приплив коштів в інвестиційні продукти цифрових активів з початку року становив $5,2 млрд.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024