Суд над Чанпеном Чжао відклали

Суд над Чанпеном Чжао відклали

Судове засідання мало відбутися 23 лютого, але його перенесли на квітень.

Суд відклав до 30 квітня розгляд справи колишнього глави біржі Binance Чанпена Чжао, якого звинувачують у відмиванні грошей. Про це повідомляє CNBC.

Спочатку передбачалося, що судове засідання у справі ексглави торговельного майданчика має відбутися 23 лютого, проте його перенесли на квітень без пояснення причин.

Адвокати Чжао також не коментували перенесення судового засідання. Їхній підзахисний зараз перебуває на волі в США після внесення застави у розмірі $175 млн.

Прокуратура наполягає на максимальному покаранні Чжао у вигляді 18 місяців позбавлення волі, але сторона звинувачення розглядає можливість запросити більш суворий вирок.

Звинувачення проти Чанпена Чжао

5 червня 2023 року Комісія з цінних паперів і бірж у США (SEC) подала позов проти Binance та її глави Чанпена Чжао, звинувативши їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами та неправомірному поводженні з коштами клієнтів, введенні в оману інвесторів та регуляторів. До розслідування також підключився і Мін'юст США.

21 листопада Чжао визнав себе винним у тому, що не зміг забезпечити ефективну програму боротьби з відмиванням грошей на Binance, найбільшій у світі криптовалютній біржі. У межах цього визнання він погодився піти з посади головного виконавчого директора Binance та виплатити штраф у розмірі $50 млн.

Водночас Binance погодилася виплатити $4,3 млрд у вигляді штрафів у межах визнання своєї провини у змові з метою ведення неліцензованого бізнесу з переказу грошей та порушенні закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Заборона на виїзд із США

У листопаді 2023 року суд Сіетла видав ухвалу про заборону Чанпену Чжао повертатися до Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) до початку розгляду справи в американському суді. Таке рішення ухвалено на тлі занепокоєння прокурорів щодо потенційного ризику втечі підсудного через відсутність договору про екстрадицію між ОАЕ та США.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024