Чанпену Чжао заборонили виїжджати за межі США

Чанпену Чжао заборонили виїжджати за межі США

Прокурори занепокоєні тим, що між США та ОАЕ немає договору про екстрадицію.

Колишньому генеральному директору Binance Чанпену Чжао заборонено повертатися до Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) до початку розгляду справи в американському суді. Про це повідомляє The Block.

Суд Сієтла видав постанову про заборону повернення Чжао в ОАЕ. Таке рішення ухвалене на тлі занепокоєння прокурорів щодо потенційного ризику втечі підсудного через відсутність договору про екстрадицію між ОАЕ і США.

Чжао визнав себе винним у порушеннях і погодився сплатити штраф у розмірі $50 млн. Розгляд справи з обвинуваченнями проти ексгендиректора Binance запланований на 23 лютого 2024 року.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Угода Binance з Мін’юстом

Рішення щодо Чжао озвучили після того, як Міністерство юстиції США уклало угоду з Binance. Регулятор наклав штраф у розмірі $4,3 млрд за звинуваченнями у відмиванні грошей, шахрайстві та порушенні санкцій. У рамках цієї угоди Чанпен Чжао залишив посаду гендиректора біржі.

Визнання Чжао винним і значний штраф, накладений на Binance, знаменують собою важливі юридичні дії в індустрії цифрових активів, що відображають посилення регуляторного контролю і правозастосування щодо фінансових злочинів.

Можливий вплив на курс BTC

Аналітик Matrixport Маркус Тілен вважає, що ціна біткоїна до кінця року може перевищити позначку в $40 000 на тлі ситуації навколо біржі Binance. На думку експерта, такий результат справи менш суворий, ніж можливий штраф у розмірі $10 млрд, при цьому без звинувачень у бік Binance у присвоєнні коштів користувачів або маніпулюванні ринком. Це дозволяє припустити, що в найближчі два-три роки ця біржа, швидше за все, залишиться у трійці лідерів.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024