Біткоїн може подорожчати до $40 000 на тлі проблем Binance

Біткоїн може подорожчати до $40 000 на тлі проблем Binance

Аналітик Matrixport Маркус Тілен вважає, що це може статися вже до кінця цього року.

Ціна біткоїна до кінця року може перевищити позначку в $40 000 на тлі ситуації навколо біржі Binance. Про це заявив аналітик компанії Matrixport Маркус Тілен, повідомляє The Block.

Він вважає доволі значущим для Біткоїн-індустрії моментом, що Binance уклала угоду з Мін'юстом США і колишній генеральний директор Чанпен Чжао визнав себе винним у фінансових порушеннях.

На думку аналітика, такий результат справи менш суворий, ніж можливий штраф у розмірі $10 млрд, при цьому без звинувачень у бік Binance у присвоєнні коштів користувачів або маніпулюванні ринком, що дозволяє припустити, що в найближчі два-три роки ця біржа, швидше за все, залишиться у трійці лідерів

Тілен наголосив, що біткоїн пережив лише тимчасову незначну корекцію, відскочивши від рівня $36 000 22 листопада на тлі подій з Binance, що розвиваються, і «біткоїн неминуче підніметься вище $40 000».

«Ми очікуємо, що до кінця цього місяця біткоїн перевищить позначку $38 000 з імовірністю 80%, а в грудні з імовірністю 90% почнеться ралі вище за $40 000», – додав Тілен.

Ще одним фактором є сезонність: середня груднева прибутковість у 12% може підняти біткоїн до $42 000.

Ситуація навколо Binance

5 червня Комісія з цінних паперів і бірж у США (SEC) подала позов проти Binance та її голови Чанпена Чжао, звинувативши їх у порушенні правил торгівлі цінними паперами, неправомірному поводженні з коштами клієнтів та введенні в оману інвесторів і регуляторів. У зв'язку з початком розслідування американських регуляторів суттєво погіршилося і становище біржі в Європі. На тлі загального тиску організацію почали масово залишати топменеджери.

У підсумку 22 листопада Binance погодилася визнати себе винною у порушенні закону про банківську таємницю, веденні неліцензійного бізнесу з переказу грошей та порушенні закону про санкції. Ця угода коштуватиме компанії $4,3 млрд. Піти у відставку змусили і самого Чанпена Чжао. Йому заборонено обіймати керівні посади у будь-яких криптокомпаніях і він має особисто сплатити $50 млн штрафу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще є прогнози

За даними аналітика компанії Bernstein Гаутама Чхугані, курс біткоїна може зрости до $150 000 до 2025 року, якщо SEC ухвалить позитивний вердикт щодо заявок на запуск спотового біржового біткоїн-фонду.

Чхугані вважає, що комісія ухвалить заявки на спотові біткоїн-ETF до першого кварталу 2024 року. Це дозволить традиційним інвесторам отримати доступ до біткоїнів безпосередньо зі своїх інвестиційних портфелів.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024