Біткоїн-ETF можуть підштовхнути курс BTC до $100 000

Біткоїн-ETF можуть підштовхнути курс BTC до $100 000

Біткоїн подорожчає до нових висот, якщо збережеться поточна тенденція припливу коштів у спотові біткоїн-фонди, вважають у CryptoQuant.

Ціна біткоїна може досягти $112 000 вже цього року, якщо збережеться поточна тенденція припливу коштів у спотові біржові біткоїн-фонди. Відповідного висновку дійшли аналітики компанії CryptoQuant.

Генеральний директор компанії Кі Янг Джу написав у себе на сторінці в соцмережі X, що «найгірший варіант» для біткоїна – це як мінімум $55 000, або майже 15% зростання порівняно із сьогоднішніми цінами. Цілі було визначено на основі впливу надходження коштів у ринкову капіталізацію біткоїна та метричного коефіцієнта, який історично вказував на те, що курс переоцінений або недооцінений.

«На ринку біткоїна спостерігається приплив $9,5 млрд на місяць до спотових ETF, що потенційно збільшує реалізовану капіталізацію на $114 млрд на рік. Навіть з урахуванням відтоку коштів через GBTC зростання на $76 млрд зможе збільшити реалізований обсяг з $451 млрд до $527–565 млрд», – зазначив Джу.

З моменту запуску майже місяць тому біткоїн-фонди ETF станом на п'ятницю, 9 лютого, зібрали понад 192 000 біткоїнів у своїх активах.

Фонди існують на ринку менше місяця, але вже залучили мільярди доларів від інвесторів, які бажають отримати доступ до біткоїна, не купуючи та не зберігаючи його безпосередньо.

Обсяги біткоїн-ETF

Сукупний обсяг торгів акціями спотових біткоїн-ETF почав зростати і перевищив $1 млрд на день. Однак, попри позитивну тенденцію, поточні показники все ще нижчі за торговельну активність у перші два тижні після їхнього запуску.

Абсолютним лідером за обсягом торгів виявився ETF інвестиційної компанії BlackRock. 7 лютого він становив $341,2 млн, що перевищує показники найближчих конкурентів Grayscale та Fidelity. Фонд FBTC від Fidelity посів третє місце з обсягом у $200 млн, а решта сім фондів мали щоденний обсяг у $188 млн.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Ситуація з курсом біткоїна

Минулого тижня курс головного цифрового активу зріс майже на 9% і досяг позначки $46 000. Стрімке зростання забезпечили в останні дні бики.

Компанія MicroStrategy придбала ще 850 BTC, а торговий обсяг ETF від BlackRock перевищив показники Grayscale, що створює передумови для більшого надходження коштів у біткоїн-ETF.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024