Біткоїн-ETF можуть підштовхнути курс BTC до $100 000

Біткоїн-ETF можуть підштовхнути курс BTC до $100 000

Біткоїн подорожчає до нових висот, якщо збережеться поточна тенденція припливу коштів у спотові біткоїн-фонди, вважають у CryptoQuant.

Ціна біткоїна може досягти $112 000 вже цього року, якщо збережеться поточна тенденція припливу коштів у спотові біржові біткоїн-фонди. Відповідного висновку дійшли аналітики компанії CryptoQuant.

Генеральний директор компанії Кі Янг Джу написав у себе на сторінці в соцмережі X, що «найгірший варіант» для біткоїна – це як мінімум $55 000, або майже 15% зростання порівняно із сьогоднішніми цінами. Цілі було визначено на основі впливу надходження коштів у ринкову капіталізацію біткоїна та метричного коефіцієнта, який історично вказував на те, що курс переоцінений або недооцінений.

«На ринку біткоїна спостерігається приплив $9,5 млрд на місяць до спотових ETF, що потенційно збільшує реалізовану капіталізацію на $114 млрд на рік. Навіть з урахуванням відтоку коштів через GBTC зростання на $76 млрд зможе збільшити реалізований обсяг з $451 млрд до $527–565 млрд», – зазначив Джу.

З моменту запуску майже місяць тому біткоїн-фонди ETF станом на п'ятницю, 9 лютого, зібрали понад 192 000 біткоїнів у своїх активах.

Фонди існують на ринку менше місяця, але вже залучили мільярди доларів від інвесторів, які бажають отримати доступ до біткоїна, не купуючи та не зберігаючи його безпосередньо.

Обсяги біткоїн-ETF

Сукупний обсяг торгів акціями спотових біткоїн-ETF почав зростати і перевищив $1 млрд на день. Однак, попри позитивну тенденцію, поточні показники все ще нижчі за торговельну активність у перші два тижні після їхнього запуску.

Абсолютним лідером за обсягом торгів виявився ETF інвестиційної компанії BlackRock. 7 лютого він становив $341,2 млн, що перевищує показники найближчих конкурентів Grayscale та Fidelity. Фонд FBTC від Fidelity посів третє місце з обсягом у $200 млн, а решта сім фондів мали щоденний обсяг у $188 млн.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Ситуація з курсом біткоїна

Минулого тижня курс головного цифрового активу зріс майже на 9% і досяг позначки $46 000. Стрімке зростання забезпечили в останні дні бики.

Компанія MicroStrategy придбала ще 850 BTC, а торговий обсяг ETF від BlackRock перевищив показники Grayscale, що створює передумови для більшого надходження коштів у біткоїн-ETF.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024