BlackRock випередив GBTC за обсягами торгів ETF

BlackRock випередив GBTC за обсягами торгів ETF

Сумарний денний обсяг усіх спотових біткоїн-ETF перевищив $1 млрд.

Обсяг торгів ETF інвестиційної компанії BlackRock 7 лютого склав $341,2 млн, що більше за показники її конкурентів Grayscale та Fidelity. Про це повідомляє аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт.

Аналітики схарактеризували такі досягнення як «день великого обсягу» для біткоїн-ETF IBIT від BlackRock, що перевершило обсяг Grayscale Bitcoin Trust у $296,5 млн. Тим часом фонд FBTC від Fidelity посів третє місце з обсягом у $200 млн, а решта сім фондів мали щоденний обсяг у $188 млн.

BlackRock випередив GBTC за обсягами торгів ETF
Обсяги торгів біткоїн-ETF. Джерело: соцмережа Х.

Сукупний обсяг торгів акціями спотових біткоїн-ETF також почав зростати й перевищив $1 млрд на день. Попри позитивну тенденцію, поточні показники все ще нижче за торговельну активність у перші два тижні після їхнього запуску.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Чистий приплив інвестицій

Тим часом притоки в спотові біткоін-ETF продовжують випереджати відтік з GBTC вже дев'ятий день поспіль. За попередніми даними, 7 лютого відтік коштів з GBTC склав $81 млн, в той час як інші дев'ять спотових біткоїн-ETF принесли $226 млн притоку.

Отже, чистий потік інвестицій у біржові фонди на основі біткоїна склав $145 млн. Позитивний тренд збільшує попит на біткоїни з боку інвестиційних компаній та їхніх клієнтів, а, отже, й сприяє зростанню курсу BTC.

Показники першого місяця торгів

За підсумками січня чистий приплив коштів у біткоїн-ETF склав 10 000 BTC. Такі показники є не надто високими, але аналітики передбачають збільшення надходження коштів у наступні місяці, адже відтік коштів із GBTC поступово зменшується. У січні GBTC продав загалом 132 195 BTC, скоротивши свій запас біткоїнів на 21% – з 619 220 BTC станом на 11 січня до 487 025 BTC на 31 січня.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024