Колекція Ordinals від Taproot Wizards подорожчала вдвічі

Колекція Ordinals від Taproot Wizards подорожчала вдвічі

Проєкт отримав близько $13 млн прибутку від аукціону записів.

Інвестори, які купили записи Quantum Cats від проєкту Ordinals Taproot Wizards, змогли у вівторок, 6 лютого, їх перепродати вдвічі дорожче за початкову ціну. Про це повідомляє CoinDesk.

Найнижча ціна на Quantum Cats, виставлених на NFT-маркетплейсі Magic Eden, становила у вівторок 0,243 BTC ($10 481) порівняно з фіксованою ціною в 0,1 BTC напередодні.

5 лютого було розпродано початковий тираж у 3000 Quantum Cats, що теоретично принесло проєкту Taproot Wizards близько $13 млн доходу.

Про проєкт Taproot Wizards

Проєкт Taproot Wizards використовує записи Ordinals для створення так званих «чарівних інтернет-файлів JPEG». Керівники цього стартапу пропонують користувачам колекцію зображень чарівників у Microsoft Paint, що відсилають до біткоїн-мему 2013 року: «чарівні інтернет-гроші».

У листопаді 2023 року проєкт Taproot Wizards залучив додаткове фінансування у розмірі $7,5 млн, яке обіцяв пустити на формування команди стартапу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Технічні проблеми

Попри досить успішні продажі, минулого тижня на сайті Taproot Wizards виникли технічні проблеми, що викликали розчарування та спричинили численні скарги на Discord-каналі проєкту.

Після призупинення процесу в перший же день сталися численні відстрочення.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024