Колекція Ordinals від Taproot Wizards подорожчала вдвічі

Колекція Ordinals від Taproot Wizards подорожчала вдвічі

Проєкт отримав близько $13 млн прибутку від аукціону записів.

Інвестори, які купили записи Quantum Cats від проєкту Ordinals Taproot Wizards, змогли у вівторок, 6 лютого, їх перепродати вдвічі дорожче за початкову ціну. Про це повідомляє CoinDesk.

Найнижча ціна на Quantum Cats, виставлених на NFT-маркетплейсі Magic Eden, становила у вівторок 0,243 BTC ($10 481) порівняно з фіксованою ціною в 0,1 BTC напередодні.

5 лютого було розпродано початковий тираж у 3000 Quantum Cats, що теоретично принесло проєкту Taproot Wizards близько $13 млн доходу.

Про проєкт Taproot Wizards

Проєкт Taproot Wizards використовує записи Ordinals для створення так званих «чарівних інтернет-файлів JPEG». Керівники цього стартапу пропонують користувачам колекцію зображень чарівників у Microsoft Paint, що відсилають до біткоїн-мему 2013 року: «чарівні інтернет-гроші».

У листопаді 2023 року проєкт Taproot Wizards залучив додаткове фінансування у розмірі $7,5 млн, яке обіцяв пустити на формування команди стартапу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Технічні проблеми

Попри досить успішні продажі, минулого тижня на сайті Taproot Wizards виникли технічні проблеми, що викликали розчарування та спричинили численні скарги на Discord-каналі проєкту.

Після призупинення процесу в перший же день сталися численні відстрочення.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024