Розпродаж записів Ordinals від Taproot Wizards зірвався

Розпродаж записів Ordinals від Taproot Wizards зірвався

Розробники планували продати 3000 цифрових кішок, але через технічні проблеми захід довелося перенести.

Продаж дебютної колекції записів Ordinals «Quantum Cats» від проєкту Taproot Wizards зірвався через технічні проблеми. Про це пише CoinDesk.

Запланований продаж близько 3000 цифрових кішок розпочався з двогодинного «білого списку». Через технічні проблеми торги довелося перенести на вівторок.

Представники компанії вибачилися перед потенційними покупцями.

«Сьогодні на кішок був неймовірний попит, і наші сервери просто не справлялися з кількістю людей», – повідомили представники Taproot Wizards.

Кожен запис планували продати за 0,1 BTC ($4300), тобто під час продажу всієї колекції проєкт міг зібрати 300 BTC ($12,9 млн). Однак тепер успіх заходу опинився під питанням.

Що таке записи Ordinals

Протокол Ordinals є новаторським способом індексації та запису інформації на блокчейн Біткоїна, який розширює його функціональні можливості за межі простого зберігання транзакцій.

Ordinals дозволяє записувати безпосередньо на блокчейн індивідуальні, неподільні й унікальні цифрові об'єкти, такі як зображення, тексти або інші форми даних. Це досягається шляхом впровадження даних в окремі сатоші (мінімальні одиниці біткоїна). Кожен такий об'єкт, який називають записом Ordinals, прив'язаний до конкретного сатоші, що забезпечує його унікальність і верифікованість.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Записи Ordinals та Sotheby's

Уперше аукціон Sotheby's виставив на продаж запис Ordinals у грудні 2023 року. Це була колекція BitcoinShrooms від художника Shroomtoshi.

А нещодавно на цьому аукціоні за $254 000 продали цифрове зображення Genesis Cat, яке додала команда проєкту Taproot Wizards за допомогою протоколу Ordinals.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024