Реклама біткоїн-ETF може з'явитися у Facebook та Instagram

Реклама біткоїн-ETF може з'явитися у Facebook та Instagram

Після рішення SEC компанія Meta Platforms має намір поновити свою політику.

Реклама спотових біткоїн-ETF може бути дозволена в найближчому майбутньому в соціальних мережах Facebook та Instagram. Про це написав президент компанії ETF Store, яка надає інвестиційні консультації, Нейт Джерачі на своїй сторінці в соцмережі X.

Він згадав, що після схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) була дозволена реклама цих продуктів у Google і YouTube. Незабаром послідувати цьому прикладу можуть Facebook та Instagram. Материнська компанія Meta Platforms зараз оновлює свою політику в США після рішення SEC.

Реклама у Google

Опцію реклами спотових біткоїн-ETF у пошуковому сервісі Google першими вирішили використовувати компанії BlackRock, Franklin Templeton та VanEck. Це стало можливо, після того як Google переглянув свою рекламну політику щодо фінансових продуктів на основі цифрових активів.

Google планує розширити використання аналогічних практик і на інші юрисдикції протягом найближчих місяців, якщо національні уряди не вводитимуть додаткових обмежень. Таким чином учасники ринку зможуть залучити додаткових клієнтів, а ринок ETF і надалі стрімко зростатиме.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Біткоїн і Facebook

Завдяки новій функції гаманця Coinbase Wallet, з'явилася можливість переказувати біткоїни за посиланням, яке можна надіслати через Facebook та інші популярні соцмережі й месенджери.

За словами представників Coinbase, нова функція покликана вирішити проблеми з міжнародними банківськими переказами, які, як вони стверджують, часто супроводжуються високими комісіями та паперовою тяганиною, а доставка коштів може тривати до п'яти робочих днів.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024