Реклама біткоїн-ETF може з'явитися у Facebook та Instagram

Реклама біткоїн-ETF може з'явитися у Facebook та Instagram

Після рішення SEC компанія Meta Platforms має намір поновити свою політику.

Реклама спотових біткоїн-ETF може бути дозволена в найближчому майбутньому в соціальних мережах Facebook та Instagram. Про це написав президент компанії ETF Store, яка надає інвестиційні консультації, Нейт Джерачі на своїй сторінці в соцмережі X.

Він згадав, що після схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) була дозволена реклама цих продуктів у Google і YouTube. Незабаром послідувати цьому прикладу можуть Facebook та Instagram. Материнська компанія Meta Platforms зараз оновлює свою політику в США після рішення SEC.

Реклама у Google

Опцію реклами спотових біткоїн-ETF у пошуковому сервісі Google першими вирішили використовувати компанії BlackRock, Franklin Templeton та VanEck. Це стало можливо, після того як Google переглянув свою рекламну політику щодо фінансових продуктів на основі цифрових активів.

Google планує розширити використання аналогічних практик і на інші юрисдикції протягом найближчих місяців, якщо національні уряди не вводитимуть додаткових обмежень. Таким чином учасники ринку зможуть залучити додаткових клієнтів, а ринок ETF і надалі стрімко зростатиме.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Біткоїн і Facebook

Завдяки новій функції гаманця Coinbase Wallet, з'явилася можливість переказувати біткоїни за посиланням, яке можна надіслати через Facebook та інші популярні соцмережі й месенджери.

За словами представників Coinbase, нова функція покликана вирішити проблеми з міжнародними банківськими переказами, які, як вони стверджують, часто супроводжуються високими комісіями та паперовою тяганиною, а доставка коштів може тривати до п'яти робочих днів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024