Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі

Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі

Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase.

У гаманці Coinbase Wallet з'явилася нова функція, що дозволяє переказувати біткоїни за посиланням, яке можна надіслати через популярні соцмережі та месенджери. Про це повідомляється на сторінці Coinbase Wallet у соцмережі X.

«Тепер користувачі можуть надсилати кошти через різні платформи, де можна поділитися посиланнями», – йдеться у повідомленні Coinbase. Наприклад, можна скористатися такими програмами, як: iMessage, Telegram, WhatsApp, Facebook, Instagram і TikTok.

Натиснувши на посилання, одержувач перейде до магазину застосунків свого пристрою, щоб завантажити Coinbase Wallet, якщо він ще не завантажений. Потім можна створити гаманець в один клік.

За словами представників Coinbase, нова функція покликана вирішити проблеми з міжнародними банківськими переказами, які, як вони стверджують, часто супроводжуються високими комісіями та паперовою тяганиною, а доставка коштів може тривати до п'яти робочих днів.

Що таке Coinbase Wallet

Coinbase Wallet – це мобільний гаманець від компанії Coinbase. Підтримує біткоїн і різні криптовалюти. Гаманець дозволяє купити цифрові активи з банківської картки, працювати з біржами та децентралізованими застосунками (dApp).

Coinbase Wallet є кастодіальним гаманцем, який не вимагає реєстрації, що спрощує його використання. Попри те, що розробники стверджують, що 98% коштів Coinbase Wallet утримуються на холодних гаманцях, користувачам слід пам'ятати, що збереження своїх активів вони довіряють третім особам.

Завантажити Coinbase Wallet можна на iOS та Android. Також гаманець доступний як розширення для Google Chrome. Перед встановленням браузерної версії потрібно завантажити застосунок на телефон.

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Плани щодо впровадження Lightning Network

Генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг уперше заявив про плани щодо впровадження протоколу Lightning Network у функціонал біржі ще у квітні цього року. За його словами, компанія «планує додати цю технологію в майбутньому».

У вересні стало відомо, що компанія знайшла розробника, який допоможе впровадити LN.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024