Наїб Букеле не планує змінювати Біткоїн-курс Сальвадору

Наїб Букеле не планує змінювати Біткоїн-курс Сальвадору

У разі перемоги на президентських виборах політик продовжуватиме реалізовувати всі ініціативи, пов'язані з головним цифровим активом.

Сальвадор збереже свої плани щодо Біткоїна у разі переобрання експрезидента Наїба Букеле на майбутніх виборах. Про це заявив віцепрезидент Фелікс Уллоа, повідомляє Reuters.

За словами Уллоа, Міжнародний валютний фонд (МВФ) знову звернувся до Сальвадору з проханням переглянути свою політику щодо Біткоїна під час перемовин про надання кредиту в розмірі $1,3 млрд. Чиновник заявив, що уряд Сальвадору не має наміру скасовувати ухвалене рішення, додавши, що запуск спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) у США на початку січня 2024 року лише додав ентузіазму.

Він також зазначив, що будівництво Біткоїн-сіті в Сальвадорі та видача паспортів інвесторам, які внесуть еквівалент $1 млн у BTC, також буде продовжено.

Біткоїн і Сальвадор

Сальвадор визнав біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році. Першим позитивні зміни відчув туристичний сектор. За три місяці після набрання чинності законом він зріс на 30%. Сальвадор став цікавим для різних біткоїн-ентузіастів, які буквально ринулися в країну.

Тут регулярно почали проводити конференції, присвячені блокчейн-індустрії та Біткоїн-технологіям. У результаті за півтора року туризм зріс на 95%.

Великіі інвестиції було спрямовано в IT-сектор, зокрема, у сфері розроблення та застосунків блокчейну. Місцеві підприємства почали активно інтегрувати нові технології у свої операції, що стимулювало створення робочих місць та зміцнило економічне становище регіону.

Визнання біткоїна також спричинило розвиток фінансових сервісів, які надають послуги з обміну та зберігання, що відкрило нові можливості для підприємництва й інвестицій у країні.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відставка Букеле

Наїб Букеле подав у відставку з посади президента 1 грудня 2023 року. Відповідно до місцевого законодавства, це необхідний захід для участі у наступних виборах.

Букеле прийшов до влади в 2019 році, коли його політична партія «Нові ідеї» (Neuva) перервала двопартійне панування Націоналістичного республіканського альянсу та Фронту національного визволення імені Фарабундо Марті, яке тривало три десятиліття.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024