Президент Сальвадору подав у відставку

Президент Сальвадору подав у відставку

Наїб Букеле змушений був піти на цей крок, щоби переобратися на наступний термін.

Президент Сальвадору Наїб Букеле 1 грудня подав у відставку, щоб розпочати підготовку до майбутніх виборів глави держави. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Відставку Букеле схвалили Законодавчі збори країни, виконуватимуть обов'язки глави держави Клаудія Родрігес де Гевара до червня 2024 року. Згідно з місцевим законодавством, президент може балотуватися на другий термін, якщо піде у відставку щонайменше за пів року до виборів.

Занепокоєння багатьох сальвадорців викликала безпека Букеле з урахуванням його підходу до боротьби зі злочинними угрупованнями, що може зробити його потенційною мішенню для криміналітету. Аби розв'язати ці проблеми, Законодавчі збори затвердили йому охорону.

Хто така Клаудія Родрігес де Гевара

Нинішня в. о. президента Клаудія Родрігес де Гевара має давні професійні відносини з Букеле і за роки його правління обіймала різні посади у його адміністрації. Серед її останніх посад – особиста секретарка президента та голова ради директорів Управління муніципальних робіт.

Незважаючи на великий досвід роботи з Букеле, Родрігес де Гевара зберігає прихований публічний профіль і мінімально пише в соціальних мережах. Однак, враховуючи її спільну роботу з Букеле, очікується, що вона продовжить політику щодо Біткоїна.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рішення Букеле піти на вибори

Ще наприкінці жовтня Наїб Букеле вирішив подати документи на участь у майбутніх виборах, запланованих на 2024 рік. Його кандидатуру підтримала пропрезидентська партія.

Букеле прийшов до влади в 2019 році, коли його політична партія «Нові ідеї» (Neuva) перервала двопартійне панування Націоналістичного республіканського альянсу і Фронту національного визволення імені Фарабундо Марті, яке тривало три десятиліття.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024