Президент Сальвадору подав документи на переобрання

Президент Сальвадору подав документи на переобрання

Глава держави відомий тим, що першим зробив біткоїн законним платіжним засобом.

Президент Сальвадору Наїб Букеле подав документи на переобрання на майбутніх президентських виборах у країні в лютому 2024 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

26 жовтня пропрезидентська партія висунула кандидатуру чинного глави держави на переобрання на наступних виборах.

«Ще п'ять років, п'ять років і ні кроку назад. Нам потрібно п'ять років, аби продовжувати поліпшувати нашу країну», – заявив Букеле, виступаючи перед сальвадорцями.

Політика Наїба Букеле

Букеле прийшов до влади в 2019 році, коли його політична партія «Нові ідеї» (Neuva) перервала двопартійне панування Націоналістичного республіканського альянсу і Фронту національного визволення імені Фарабундо Марті, яке тривало три десятиліття.

Політичні опоненти у червні 2021 року подали судовий позов, стверджуючи, що програма Букеле щодо впровадження біткоїнів суперечить конституції країни. Однак ця скарга не мала під собою підстав і вже у вересні 2021 року Букеле зробив Біткоїн законним платіжним засобом у Сальвадорі.

Уряд Букеле проводить й іншу політику, спрямовану на зміцнення економіки країни, наприклад, скасував усі податки на технологічні інновації. Також завдяки політиці президента у Сальвадорі суттєво знизився рівень злочинності.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

Розвиток майнінгу в Сальвадорі

Щоб бути послідовними, влада Сальвадору також вирішила розвивати і майнінгову галузь у країні. Зокрема, у жовтні було запущено перший місцевий майнінговий пул Lava Pool для видобутку BTC. Це проєкт компаній Volcano Energy та Luxor Technology.

У межах нового партнерства Volcano Energy має намір відраховувати 23% чистого прибутку від майнінгу на користь держбюджету Сальвадору.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024