Президент Сальвадору подав документи на переобрання

Президент Сальвадору подав документи на переобрання

Глава держави відомий тим, що першим зробив біткоїн законним платіжним засобом.

Президент Сальвадору Наїб Букеле подав документи на переобрання на майбутніх президентських виборах у країні в лютому 2024 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

26 жовтня пропрезидентська партія висунула кандидатуру чинного глави держави на переобрання на наступних виборах.

«Ще п'ять років, п'ять років і ні кроку назад. Нам потрібно п'ять років, аби продовжувати поліпшувати нашу країну», – заявив Букеле, виступаючи перед сальвадорцями.

Політика Наїба Букеле

Букеле прийшов до влади в 2019 році, коли його політична партія «Нові ідеї» (Neuva) перервала двопартійне панування Націоналістичного республіканського альянсу і Фронту національного визволення імені Фарабундо Марті, яке тривало три десятиліття.

Політичні опоненти у червні 2021 року подали судовий позов, стверджуючи, що програма Букеле щодо впровадження біткоїнів суперечить конституції країни. Однак ця скарга не мала під собою підстав і вже у вересні 2021 року Букеле зробив Біткоїн законним платіжним засобом у Сальвадорі.

Уряд Букеле проводить й іншу політику, спрямовану на зміцнення економіки країни, наприклад, скасував усі податки на технологічні інновації. Також завдяки політиці президента у Сальвадорі суттєво знизився рівень злочинності.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

Розвиток майнінгу в Сальвадорі

Щоб бути послідовними, влада Сальвадору також вирішила розвивати і майнінгову галузь у країні. Зокрема, у жовтні було запущено перший місцевий майнінговий пул Lava Pool для видобутку BTC. Це проєкт компаній Volcano Energy та Luxor Technology.

У межах нового партнерства Volcano Energy має намір відраховувати 23% чистого прибутку від майнінгу на користь держбюджету Сальвадору.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023