У Сальвадорі запустили перший майнінговий пул

У Сальвадорі запустили перший майнінговий пул

Проєкт Lava Pool реалізовано завдяки співпраці компаній Volcano Energy та Luxor Technology.

У Сальвадорі офіційно запущено перший місцевий майнінговий пул Lava Pool для видобутку біткоїнів. Проєкт удалося реалізувати завдяки кооперації компаній Volcano Energy та Luxor Technology, повідомляє Cointelegraph.

Volcano Energy використовує досвід Luxor у наданні програмного забезпечення та послуг для майнінгу біткоїнів. У межах проєкту буде також використано торговельний майданчик Luxor Hashrate Forward Marketplace для зниження волатильності ринку за допомогою автоматизованих стратегій управління ризиками, які застосовують інші великі оператори майнінгу біткоїнів.

Volcano Energy анонсувала цей проєкт ще влітку. На посівному етапі ініціатива залучила $250 млн фінансування. За непідтвердженими даними, одним із інвесторів була компанія Tether.

У межах нового партнерства Volcano Energy має намір відраховувати 23% чистого прибутку від майнінгу на користь держбюджету Сальвадору. Прибуток від видобутку також реінвестуватиметься у передачу енергії та інфраструктуру для стимулювання економічного та технологічного зростання держави.

Майнінг у Сальвадорі

Місцева компанія Volcano Energy заявила в червні про плани щодо реалізації проєкту потужністю 241 мегават у селищі Ель-Чисте в муніципалітеті Метапан, Санта-Ана. Ця ділянка відрізняється винятковим у країні потенціалом генерації сонячної та вітрової енергії. За розрахунками компанії, майнінговий центр працюватиме на 169 МВт сонячної енергії та 72 МВт вітрової енергії, що має забезпечити обчислювальну потужність понад 1,3 EH/s.

У проєкт збираються залучити $1 млрд інвестицій від провідних інвесторів індустрії цифрових валют.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Економіка Сальвадору

Як відомо, Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом у середині 2021 року, що в результаті позначилося на зростанні економіки країни. Зокрема, державні облігації Сальвадору продемонстрували стрімке зростання, попри ранні негативні прогнози рейтингового агентства Fitch. Протягом 2023 року вони зросли на 62%.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023