У Сальвадорі побудують великий майнінговий центр

У Сальвадорі побудують великий майнінговий центр

До реалізації проєкту Volcano Energy залучать провідних гравців індустрії цифрових валют, серед яких буде і Tether.

Сальвадорська компанія Volcano Energy планує створити майнінговий центр потужністю 241 мегават. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Реалізувати проєкт планують у селищі Ель-Чисте у муніципалітеті Метапан, Санта-Ана. Ця ділянка відрізняється винятковим у країні потенціалом генерації сонячної та вітрової енергії. За розрахунками компанії, майнінговий центр працюватиме на 169 МВт сонячної енергії та 72 МВт вітрової енергії, що має забезпечити обчислювальну потужність понад 1,3 EH/s.

У проєкт планують залучити $1 млрд інвестицій від провідних інвесторів індустрії цифрових валют. Частка уряду Сальвадору становитиме 23%, і влада відіграватиме вирішальну роль у його плануванні та реалізації.

Ця ініціатива спрямована на перетворення Сальвадору на великого глобального гравця в індустрії видобутку BTC. Водночас проєкт спричинить підвищення енергетичної конкурентоспроможності, диверсифікації та географічного розширення мережі Біткоїна.

У проєкті братиме участь Tether

Стартап Volcano Energy підтримав емітент стейблкоїнів Tether. Говорячи про інвестиції, Tether зазначили, що їхнім джерелом стали доходи від операційної діяльності, а не резервні активи компанії.

«Розмір інвестицій Tether у Volcano Energy обмежений і знаходиться у межах наших власних надлишкових резервів. Страхові резерви стейблкоїна USDT не прикладаються», – запевнив CTO компанії Паоло Ардоїно.

Volcano Energy будує майнінгові потужності, які використовують енергію місцевих термальних джерел. Стартап не розкриває точної суми інвестицій, переданих Tether.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відмінності економіки Сальвадору

Сальвадор став першою державою у світі, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом і активно розвивається в цьому напрямі. Згідно з офіційною статистикою, за останній рік міжнародний туризм у Сальвадорі зріс на 54%, а ВВП у 2022 році – на 13%.

Минулого тижня автор книги «Стандарт Біткоїна» Сейфедін Аммус став економічним радником Національного Біткоїн-офісу Сальвадору.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024