Майнери почали розпродавати запаси біткоїнів

Майнери почали розпродавати запаси біткоїнів

За день було продано 10 000 BTC, що є рекордним показником за рік.

17 січня майнери продали понад 10 000 BTC за день. Це найбільше добове зниження біткоїн-запасів за останній рік, свідчать дані сервісу CryptoQuant.

Так, резерви майнерів учора скоротилися на 10 233 BTC, що становить приблизно $450 млн за поточними цінами. Майнери зазвичай проходять через фази накопичення та продажу. Згідно з річним звітом Bitfinex, майнери почали накопичувати біткоїни приблизно в середині 2023 року, коли ціни та рентабельність були нижчими.

Коли ціни та прибутковість зростають, як, наприклад, в останні місяці, майнери переходять до фази продажу. Історично майнери продають монети, щоб поповнити оборотні фонди або отримати вищі ціни під час ралі. Останні кілька днів ціна біткоїна перебувала в діапазоні від $42 000 до $43 000.

Дані також показують, що резерви майнерів знаходяться на найнижчому рівні з липня 2021 року і становлять 1,83 млн монет. Однак це все ще значний запас, який оцінюється приблизно в $78 млрд. За останні 12 місяців резерви майнерів скоротилися на 22 800 BTC, але загальний показник залишається відносно стабільним з початку 2021 року.

Хто з майнерів підготувався до халвінгу

Згідно з підрахунками аналітиків компанії CoinShares, майнінгові компанії Riot, TeraWulf та CleanSpark мають найкращі можливості для того, щоби впоратися з викликами після халвінгу Біткоїна, який орієнтовно відбудеться у квітні 2024 року.

За прогнозами, середня вартість видобутку після халвінгу для майнерів становитиме $37 856. Якщо курс опуститься нижче цієї позначки, майнінгові компанії будуть змушені використовувати фінансові резерви, щоб залишатися в бізнесі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Згідно з останнім перерахунком складності майнінгу, який відбувся 6 січня, показник зріс на 1,65%, до 73,2 T. Своєю чергою, середній хешрейт мережі досяг 523,83 EH/s, а на видобуток одного блоку тепер потрібно в середньому 9 хвилин 50 секунд.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024