Майнери почали розпродавати запаси біткоїнів

Майнери почали розпродавати запаси біткоїнів

За день було продано 10 000 BTC, що є рекордним показником за рік.

17 січня майнери продали понад 10 000 BTC за день. Це найбільше добове зниження біткоїн-запасів за останній рік, свідчать дані сервісу CryptoQuant.

Так, резерви майнерів учора скоротилися на 10 233 BTC, що становить приблизно $450 млн за поточними цінами. Майнери зазвичай проходять через фази накопичення та продажу. Згідно з річним звітом Bitfinex, майнери почали накопичувати біткоїни приблизно в середині 2023 року, коли ціни та рентабельність були нижчими.

Коли ціни та прибутковість зростають, як, наприклад, в останні місяці, майнери переходять до фази продажу. Історично майнери продають монети, щоб поповнити оборотні фонди або отримати вищі ціни під час ралі. Останні кілька днів ціна біткоїна перебувала в діапазоні від $42 000 до $43 000.

Дані також показують, що резерви майнерів знаходяться на найнижчому рівні з липня 2021 року і становлять 1,83 млн монет. Однак це все ще значний запас, який оцінюється приблизно в $78 млрд. За останні 12 місяців резерви майнерів скоротилися на 22 800 BTC, але загальний показник залишається відносно стабільним з початку 2021 року.

Хто з майнерів підготувався до халвінгу

Згідно з підрахунками аналітиків компанії CoinShares, майнінгові компанії Riot, TeraWulf та CleanSpark мають найкращі можливості для того, щоби впоратися з викликами після халвінгу Біткоїна, який орієнтовно відбудеться у квітні 2024 року.

За прогнозами, середня вартість видобутку після халвінгу для майнерів становитиме $37 856. Якщо курс опуститься нижче цієї позначки, майнінгові компанії будуть змушені використовувати фінансові резерви, щоб залишатися в бізнесі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Згідно з останнім перерахунком складності майнінгу, який відбувся 6 січня, показник зріс на 1,65%, до 73,2 T. Своєю чергою, середній хешрейт мережі досяг 523,83 EH/s, а на видобуток одного блоку тепер потрібно в середньому 9 хвилин 50 секунд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024