Складність майнінгу зростає

Складність майнінгу зростає

Показник збільшився на 1,65%, до 73,2 T, а на видобуток одного блоку тепер потрібно в середньому 9 хвилин 50 секунд.

Після чергового перерахунку складності майнінгу Біткоїна, що відбувся у суботу, 6 січня, цей показник зріс на 1,65%, до 73,2 T. Відповідні дані надав сервіс BTC.com.

При цьому середній хешрейт мережі досяг 523,83 EH/s, а на видобуток одного блоку тепер потрібно в середньому 9 хвилин 50 секунд.

Складність майнінгу зростає
Графік зміни складності майнінгу. Джерело: сервіс BTC.com.

Що впливає на складність майнінгу

Складність майнінгу Біткоїна – це параметр, що визначає, наскільки складно видобути новий блок у блокчейні Біткоїна. Він автоматично коригується мережею кожних 2016 блоків, що приблизно відповідає двом тижням з урахуванням зміни загальної обчислювальної потужності мережі.

Головними факторами, що впливають на складність майнінгу, є загальний хешрейт мережі (сумарна обчислювальна потужність усіх майнерів) та технологічні поліпшення в устаткуванні для майнінгу. Коли більше майнерів приєднуються до мережі або коли вони використовують потужніше обладнання, хешрейт збільшується, що призводить до підвищення складності. Це механізм, який забезпечує стабільність часу знаходження блоку (приблизно кожні 10 хвилин), незалежно від кількості та потужності майнерів.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники

Під час перерахунку складності майнінгу 23 грудня вона збільшилася на 6,98%, досягнувши позначки 72,01 T. Водночас середній показник хешрейту мережі становив 515,36 EH/s, а на видобуток одного блоку було потрібно в середньому 9 хвилин 21 секунда.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024