Складність майнінгу оновила максимум

Складність майнінгу оновила максимум

Після перерахунку показник збільшився майже на 7% – до 72,01 T.

Черговий перерахунок складності майнінгу Біткоїна відбувся в суботу, 23 грудня, після чого цей показник оновив максимум, досягнувши 72,01 T (+6,98%). Відповідні дані надав BTC.com.

Середній хешрейт мережі досяг 515,36 EH/s, а на видобуток одного блоку тепер потрібно в середньому 9 хвилин 21 секунда.

Складність майнінгу оновила максимум
Складність майнінгу Біткоїна. Джерело: BTC.com.

У попередньому перерахунку складності 10 грудня показник досяг позначки 67,31 T. Хешрейт тоді становив 481,18 EH/s, а на видобуток блоку в середньому майнерам потрібно було 10 хвилин 7 секунд.

Чому складність майнінгу зростає

Складність майнінгу Біткоїна зростає через збільшення кількості майнерів та вдосконалення їхнього обладнання, що спричинює посилення загальної обчислювальної потужності мережі.

Біткоїн розроблений таким чином, що чим більше майнерів і потужніше їхнє обладнання, тим вищою стає складність майнінгу для підтримки стабільності часу створення нових блоків, що має становити близько 10 хвилин на блок. Це збільшення складності є механізмом саморегуляції, що гарантує безпеку та стабільність мережі, запобігаючи надмірно швидкому додаванню нових блоків та забезпечуючи рівні умови конкуренції для всіх майнерів.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Доходи майнерів

Два тижні тому, 16 грудня, доходи майнерів досягли нового історичного максимуму – $9,98 млн на добу. Минулого місяця записи Ordinals знову почали активно додаватися до блокчейну Біткоїна після кількох місяців затишшя. Це призвело до різкого зростання комісій за транзакції в мережі.

Майнери сподіваються, що тенденція зростання мережевої активності збережеться, оскільки вони прагнуть отримати якнайбільше прибутку до того, як відбудеться халвінг.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024