Доходи майнерів рекордно зросли

Доходи майнерів рекордно зросли

Майнінгові компанії стали більше заробляти за рахунок зростання комісій.

У суботу, 16 грудня, доходи майнерів досягли нового історичного максимуму – $9,98 млн за добу. Про це повідомляє Bitcoinist.

Цей рекорд перевершив попередній, досягнутий 8 травня 2023 року, коли майнери заробили $7,21 млн. Минулого місяця записи Ordinals знову почали активно додаватися до блокчейну Біткоїна після кількох місяців затишшя. Це призвело до різкого зростання комісій за транзакції в мережі.

Зростання мережевої активності також може пояснити, чому складність видобутку біткоїна, схоже, знизилася після кількох періодів послідовного зростання. Дані Coinwarz показують, що за останні сім днів складність майнінгу Біткоїна не збільшилася.

Майнери сподіваються, що тенденція зростання мережевої активності збережеться, оскільки вони прагнуть отримати якнайбільше прибутку до того, як відбудеться халвінг.

Що відбувалося з комісіями у вихідні

На минулих вихідних комісія за транзакцію в мережі Біткоїна перевищила історичний максимум у $50. Існує ймовірність того, що майнігових потужностей не вистачає для того, щоб упоратися з обсягом транзакцій, з яким зараз стикається Біткоїн.

Одна з головних причин зростання комісії – обмежений розмір блоку в блокчейні Біткоїна, який становить лише 1 МБ. Це обмеження призводить до конкуренції між користувачами за включення їхніх транзакцій до блоку, здебільшого у періоди високого завантаження мережі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається зі складністю майнінгу

Після останнього перерахунку, який відбувся 10 грудня, складність майнінгу Біткоїна знизилася на 0,96% – до 67,31 T. При цьому середній хешрейт мережі становив 481,18 EH/s, а на видобуток блоку в середньому потрібно тепер 10 хвилин 7 секунд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024