За тиждень біткоїн-фонди зібрали $1,14 млрд інвестицій

За тиждень біткоїн-фонди зібрали $1,14 млрд інвестицій

Аналітики зафіксували відтік коштів на європейському ринку та приплив на ринок США.

За минулий тиждень (з 6 по 12 січня) приплив коштів до інвестиційних продуктів на основі біткоїна становив $1,14 млрд. Про це йдеться у звіті компанії CoinShares.

Загалом експерти компанії повідомили про надходження коштів на суму $1,18 млрд.

За тиждень біткоїн-фонди зібрали $1,14 млрд інвестицій
Динаміка інвестицій у фонди з урахуванням цифрових активів. Джерело: CoinShares.

При цьому в США минулого тижня спостерігався приплив коштів до таких фондів у розмірі $1,24 млрд, а в таких країнах, як Німеччина, Канада та Швеція, зафіксували відтік. Аналітики вважають, що такий розподіл коштів стався через бажання трейдерів перейти з європейського ринку на американський.

Акції блокчейн-компаній також отримали великі надходження на загальну суму $98 млн, внаслідок чого загальна сума за останні сім тижнів становила $608 млн.

Обсяг торгів за допомогою біткоїн-фондів

Як відомо, минулого тижня, 10 січня, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) ухвалила 11 заявок на запуск спотового біткоїн-ETF. Таким чином більше інвесторів отримали доступ до головного цифрового активу.

У перший день торгів загальний обсяг 10 спотових біткоїн-фондів ETF досяг понад $4,5 млрд. Найбільшу популярність мали ETF від BlackRock, Grayscale та Fidelity – сукупно на них припало близько $3,9 млрд.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Vanguard проти біткоїн-інвестицій

Своєю чергою, клієнти інвестиційної компанії Vanguard раптово зіткнулися із забороною до спотових біржових біткоїн-фондів. У компанії наголосили, що не планують пропонувати біткоїн-ETF та інші криптопродукти своїм клієнтам. Vanguard посилається на те, що висока волатильність біткоїна суперечить меті компанії.

У відповідь на політику компанії деякі клієнти погрожували їй бойкотом і пообіцяли закрити свої рахунки.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024