Обсяг торгів за біткоїн-ETF у перший день перевищив $4,5 млрд

Обсяг торгів за біткоїн-ETF у перший день перевищив $4,5 млрд

Найбільшою популярністю користувалися ETF від BlackRock, Grayscale та Fidelity.

Загальний обсяг 10 спотових біткоїн-фондів ETF досяг понад $4,5 млрд за перший день торгів. Про це повідомляє Cointelegraph, посилаючись на дані Yahoo Finance.

Найбільших успіхів досягли ETF від BlackRock, Grayscale та Fidelity.

Частка біткоїн-фонду BlackRock, iShares Bitcoin Trust (IBIT) становила трохи більше $1 млрд – 22% від загального обсягу групи. За підсумками дня iShares біткоїн-ETF компанії BlackRock закрився зі зниженням на 4,69%.

Непогані результати показав спотовий біткоїн-фонд компанії Fidelity, обсяг торгів якого в перший день становив близько $685 млн.

ETF компанії Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), показав загальний обсяг торгів у $2,2 млрд.

Біткоїн-ETF компанії Hashdex не розпочав торгівлю 11 січня. Хоча Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила подання компанією Hashdex заявки, SEC не ввела в дію її форму S-1, що означає, що фонд Hashdex DEFI, як і раніше, торгується тільки як ф'ючерсний ETF. Компанія також випустила виправлену заяву, в якій зазначила, що фонд поки не тримає у своєму портфелі спотовий біткоїн-ETF.

За словами старшого аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса, інвесторам, які бажають зрозуміти, як ETF вплинули на покупку біткоїна, швидше за все, доведеться зачекати до ранку 13 січня, щоб отримати більш точне уявлення про спотовий приплив.

Історичне рішення SEC

10 січня SEC ухвалила 11 заявок на запуск спотового біткоїн-ETF. Заявки схвалили таким компаніям: ARK 21Shares, Invesco Galaxy, VanEck, WisdomTree, Fidelity, Valkyrie, BlackRock, Grayscale, Bitwise, Hashdex та Franklin Templeton.

Ці фірми тепер отримали можливість надати інвесторам регульований та зрозумілий інструмент для доступу до головного цифрового активу.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Як відреагував курс

Біткоїн стрімко зростав у дні, що передували рішенню SEC, і переважно потім стабілізувався. У моменті курс BTC перевищив $49 000, що сталося вперше з грудня 2021 року.

Загалом курс біткоїна за тиждень зріс на 4,6% і досяг позначки $45 800.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024