Vanguard позбавила клієнтів доступу до біткоїн-ETF

Vanguard позбавила клієнтів доступу до біткоїн-ETF

Клієнти у відповідь погрожували компанії бойкотом і пообіцяли закрити свої рахунки.

Інвестиційна компанія Vanguard несподівано заблокувала доступ клієнтів до спотових біржових біткоїн-фондів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У компанії наголосили, що не планують пропонувати біткоїн-ETF та інші криптопродукти своїм клієнтам. Vanguard посилається на те, що висока волатильність біткоїна суперечить меті компанії – допомагати інвесторам отримувати реальний прибуток у довгостроковій перспективі.

Рішення Vanguard обмежити доступ клієнтів з'явилося лише за день після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) уперше схвалила спотові біткоїн-фонди, обсяг торгів якими в день запуску становив понад $2,3 млрд.

Реакція клієнтів Vanguard

У відповідь на політику компанії деякі клієнти погрожували їй бойкотом і пообіцяли закрити свої рахунки.

Старший технічний менеджер Coinbase Юга Колер зазначив, що вже переказав свої заощадження в іншу інвестиційну компанію – Fidelity Investments. Чимало користувачів підтримали його позицію.

Примітно, що найближчі конкуренти The Vanguard Group – Fidelity Investments і Charles Schwab – надали клієнтам доступ до нової категорії біржових фондів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інвестиції Vanguard

Попри недовіру до біткоїна, минулого літа фонд Vanguard Group збільшив свою частку в майнінгових компаніях, інвестувавши понад $560 млн. На цю суму було придбано акції майнерів Riot Platforms та Marathon Digital.

Наразі Vanguard є найбільшим акціонером Marathon Digital.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024