Vanguard позбавила клієнтів доступу до біткоїн-ETF

Vanguard позбавила клієнтів доступу до біткоїн-ETF

Клієнти у відповідь погрожували компанії бойкотом і пообіцяли закрити свої рахунки.

Інвестиційна компанія Vanguard несподівано заблокувала доступ клієнтів до спотових біржових біткоїн-фондів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У компанії наголосили, що не планують пропонувати біткоїн-ETF та інші криптопродукти своїм клієнтам. Vanguard посилається на те, що висока волатильність біткоїна суперечить меті компанії – допомагати інвесторам отримувати реальний прибуток у довгостроковій перспективі.

Рішення Vanguard обмежити доступ клієнтів з'явилося лише за день після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) уперше схвалила спотові біткоїн-фонди, обсяг торгів якими в день запуску становив понад $2,3 млрд.

Реакція клієнтів Vanguard

У відповідь на політику компанії деякі клієнти погрожували їй бойкотом і пообіцяли закрити свої рахунки.

Старший технічний менеджер Coinbase Юга Колер зазначив, що вже переказав свої заощадження в іншу інвестиційну компанію – Fidelity Investments. Чимало користувачів підтримали його позицію.

Примітно, що найближчі конкуренти The Vanguard Group – Fidelity Investments і Charles Schwab – надали клієнтам доступ до нової категорії біржових фондів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інвестиції Vanguard

Попри недовіру до біткоїна, минулого літа фонд Vanguard Group збільшив свою частку в майнінгових компаніях, інвестувавши понад $560 млн. На цю суму було придбано акції майнерів Riot Platforms та Marathon Digital.

Наразі Vanguard є найбільшим акціонером Marathon Digital.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024