Vanguard Group інвестувала в майнінгові компанії $560 млн

Vanguard Group інвестувала в майнінгові компанії $560 млн

Інвестиції розділили порівну дві найбільші майнінгові компанії – Riot Platforms та Marathon Digital.

Інвестиційний фонд Vanguard Group, який управляє активами на $7,2 трлн, збільшив свою частку в майнінгових компаніях, інвестувавши понад $560 млн. Про це повідомляє Decrypt.

Зокрема, на цю суму було придбано акції майнерів Riot Platforms та Marathon Digital. Згідно з офіційними документами, Vanguard Group збільшила свій пакет акцій Marathon Digital на 60% – з 10,9 млн до 17,5 млн акцій (інвестувавши $280 млн), а також збільшила частку в компанії Riot Blockchain майже на 18% – з 15,2 млн акцій до 17,9 млн акцій (інвестувавши понад $281 млн).

Лише два роки тому Vanguard Group на своєму сайті заявляла, що довгострокові інвестиції в цифрові активи «слабкі», проте наразі вона є найбільшим акціонером Marathon Digital. Ще одним великим інвестором компанії є гігант BlackRock, який володіє у Marathon Digital 8,6 млн акцій.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Звітність Marathon Digital

Marathon Digital у червні 2023 року видобула 979 BTC, що майже на 600% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Також компанія збільшила свій операційний хешрейт до 17,7 EH/s, а встановлений хешрейт – до 21,8 EH/s.

Marathon Digital – це американська компанія, яка займається майнінгом біткоїна у промислових масштабах. Нині вона посідає лідируючу позицію серед конкурентів з хешрейту.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023