Vanguard Group інвестувала в майнінгові компанії $560 млн

Vanguard Group інвестувала в майнінгові компанії $560 млн

Інвестиції розділили порівну дві найбільші майнінгові компанії – Riot Platforms та Marathon Digital.

Інвестиційний фонд Vanguard Group, який управляє активами на $7,2 трлн, збільшив свою частку в майнінгових компаніях, інвестувавши понад $560 млн. Про це повідомляє Decrypt.

Зокрема, на цю суму було придбано акції майнерів Riot Platforms та Marathon Digital. Згідно з офіційними документами, Vanguard Group збільшила свій пакет акцій Marathon Digital на 60% – з 10,9 млн до 17,5 млн акцій (інвестувавши $280 млн), а також збільшила частку в компанії Riot Blockchain майже на 18% – з 15,2 млн акцій до 17,9 млн акцій (інвестувавши понад $281 млн).

Лише два роки тому Vanguard Group на своєму сайті заявляла, що довгострокові інвестиції в цифрові активи «слабкі», проте наразі вона є найбільшим акціонером Marathon Digital. Ще одним великим інвестором компанії є гігант BlackRock, який володіє у Marathon Digital 8,6 млн акцій.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Звітність Marathon Digital

Marathon Digital у червні 2023 року видобула 979 BTC, що майже на 600% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Також компанія збільшила свій операційний хешрейт до 17,7 EH/s, а встановлений хешрейт – до 21,8 EH/s.

Marathon Digital – це американська компанія, яка займається майнінгом біткоїна у промислових масштабах. Нині вона посідає лідируючу позицію серед конкурентів з хешрейту.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024