Marathon Digital наростив видобуток біткоїнів на 600%

Marathon Digital наростив видобуток біткоїнів на 600%

У червні компанія видобула 979 біткоїнів. Це значно вище за торішні показники, але нижче за рекорд, встановлений місяцем раніше.

Майнінговий гігант Marathon Digital у червні 2023 року видобув 979 BTC, що майже на 600% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Про це повідомляє GlobeNewswire.

Водночас порівняно з минулим місяцем обсяг видобутих біткоїнів зменшився на 21%. У травні компанія оновила рекорд з видобутку – 1245 біткоїнів, що на 77% більше за квітневий показник.

«Зниження виробництва порівняно з попереднім місяцем пов'язане із погіршенням погодних умов у Техасі та значним зниженням комісій за транзакції. Комісії впали до 5,1% від загального обсягу зароблених BTC у червні порівняно з 11,8% у травні», – розповів генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Компанія спромоглася збільшити свій операційний хешрейт до 17,7 EH/s, а встановлений хешрейт – до 21,8 EH/s.

Що потрібно знати про Marathon Digital

Marathon Digital – це американська компанія, яка займається майнінгом біткоїна у промислових масштабах. Зараз вона займає лідируючу позицію серед конкурентів з хешрейту.

Протягом минулого місяця компанія продовжила релокацію та підключення нових пристроїв на підприємствах у Північній Дакоті, США. На кінець травня парк Marathon становив близько 133 600 ASIC-майнерів.

Станом на 30 червня Marathon володіла 12 538 BTC на суму близько $382 млн. Компанія вирішила продати 700 BTC у червні, а також має намір продати частину своїх активів у біткоїнах у майбутньому для підтримки операцій.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Масштабування бізнесу

Компанія Marathon Digital Holdings збирається побудувати два дата-центри для видобутку біткоїнів в Абу-Дабі. Для цього майнер уклав договір із компанією Zero Two, що спеціалізується на розвитку інфраструктури цифрових активів.

За прогнозами, до 2024 року сукупний хешрейт двох майданчиків становитиме 7 EH/s.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023