Marathon Digital наростив видобуток біткоїнів на 600%

Marathon Digital наростив видобуток біткоїнів на 600%

У червні компанія видобула 979 біткоїнів. Це значно вище за торішні показники, але нижче за рекорд, встановлений місяцем раніше.

Майнінговий гігант Marathon Digital у червні 2023 року видобув 979 BTC, що майже на 600% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Про це повідомляє GlobeNewswire.

Водночас порівняно з минулим місяцем обсяг видобутих біткоїнів зменшився на 21%. У травні компанія оновила рекорд з видобутку – 1245 біткоїнів, що на 77% більше за квітневий показник.

«Зниження виробництва порівняно з попереднім місяцем пов'язане із погіршенням погодних умов у Техасі та значним зниженням комісій за транзакції. Комісії впали до 5,1% від загального обсягу зароблених BTC у червні порівняно з 11,8% у травні», – розповів генеральний директор Marathon Фред Тіль.

Компанія спромоглася збільшити свій операційний хешрейт до 17,7 EH/s, а встановлений хешрейт – до 21,8 EH/s.

Що потрібно знати про Marathon Digital

Marathon Digital – це американська компанія, яка займається майнінгом біткоїна у промислових масштабах. Зараз вона займає лідируючу позицію серед конкурентів з хешрейту.

Протягом минулого місяця компанія продовжила релокацію та підключення нових пристроїв на підприємствах у Північній Дакоті, США. На кінець травня парк Marathon становив близько 133 600 ASIC-майнерів.

Станом на 30 червня Marathon володіла 12 538 BTC на суму близько $382 млн. Компанія вирішила продати 700 BTC у червні, а також має намір продати частину своїх активів у біткоїнах у майбутньому для підтримки операцій.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Масштабування бізнесу

Компанія Marathon Digital Holdings збирається побудувати два дата-центри для видобутку біткоїнів в Абу-Дабі. Для цього майнер уклав договір із компанією Zero Two, що спеціалізується на розвитку інфраструктури цифрових активів.

За прогнозами, до 2024 року сукупний хешрейт двох майданчиків становитиме 7 EH/s.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024