Marathon Digital побудує майнінг-центри в Абу-Дабі

Marathon Digital побудує майнінг-центри в Абу-Дабі

Marathon Digital домовився про будівництво із компанією Zero Two. Пайова участь у проєкті становитиме 80% для Zero Two і 20% для Marathon Digital.

Майнінг-компанія Marathon Digital Holdings і фірма Zero Two, що спеціалізується на розвитку інфраструктури цифрових активів, уклали договір про створення двох об'єктів для видобутку біткоїнів в Абу-Дабі. Про це повідомляється на сайті Marathon.

Найбільший майданчик потужністю 200 МВт знаходитиметься у Масдар-Сіті. Це «екомісто» з нульовим викидом вуглецю, яке розробляється в Абу-Дабі. Інший об'єкт потужністю 50 МВт буде розташовано в районі порту Міна Заїд. Обидва дата-центри використовуватимуть надмірну енергію Абу-Дабі, що позитивно позначиться на рентабельності проєкту.

За прогнозами до 2024 року сукупний хешрейт двох майданчиків становитиме 7 EH/s. Пайова участь у проєкті Abu Dhabi Global Markets JV Entity (ADGM Entity) становитиме 80% для Zero Two і 20% для Marathon Digital. Відповідно, добуті біткоїни ADGM розподілятимуться між цими компаніями двічі на місяць.

Через спекотний клімат майнитимуть на «асіках» із рідинним охолодженням. Marathon та Zero Two також розробили програмне забезпечення для поліпшення продуктивності дата-центрів.

Про майнера Marathon Digital

Marathon Digital Holdings – це публічна компанія, яка розвиває технології цифрових активів і займається видобутком біткоїнів. Вона заснована у лютому 2010 року. У рейтингу майнінгових компаній посідає друге місце з капіталізацією на сьогодні $1,5 млрд. Акції компанії нині торгуються по $9. З початку 2023 року їхня вартість зросла в кілька разів.

На думку аналітиків, зростанню сприяє настрій інвесторів, що кардинально змінився після виходу ринку з ведмежої фази.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу біткоїна

Вперше у 2023 році після останнього перерахунку складності майнінгу Біткоїна, що відбувся 4 травня, показник знизився на 1,45%, до 48,01 T.

Середній хешрейт мережі становить 343,07 EH/s, а на видобуток нового блоку в середньому потрібно трохи більше ніж 10 хвилин.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024