Marathon Digital побудує майнінг-центри в Абу-Дабі

Marathon Digital побудує майнінг-центри в Абу-Дабі

Marathon Digital домовився про будівництво із компанією Zero Two. Пайова участь у проєкті становитиме 80% для Zero Two і 20% для Marathon Digital.

Майнінг-компанія Marathon Digital Holdings і фірма Zero Two, що спеціалізується на розвитку інфраструктури цифрових активів, уклали договір про створення двох об'єктів для видобутку біткоїнів в Абу-Дабі. Про це повідомляється на сайті Marathon.

Найбільший майданчик потужністю 200 МВт знаходитиметься у Масдар-Сіті. Це «екомісто» з нульовим викидом вуглецю, яке розробляється в Абу-Дабі. Інший об'єкт потужністю 50 МВт буде розташовано в районі порту Міна Заїд. Обидва дата-центри використовуватимуть надмірну енергію Абу-Дабі, що позитивно позначиться на рентабельності проєкту.

За прогнозами до 2024 року сукупний хешрейт двох майданчиків становитиме 7 EH/s. Пайова участь у проєкті Abu Dhabi Global Markets JV Entity (ADGM Entity) становитиме 80% для Zero Two і 20% для Marathon Digital. Відповідно, добуті біткоїни ADGM розподілятимуться між цими компаніями двічі на місяць.

Через спекотний клімат майнитимуть на «асіках» із рідинним охолодженням. Marathon та Zero Two також розробили програмне забезпечення для поліпшення продуктивності дата-центрів.

Про майнера Marathon Digital

Marathon Digital Holdings – це публічна компанія, яка розвиває технології цифрових активів і займається видобутком біткоїнів. Вона заснована у лютому 2010 року. У рейтингу майнінгових компаній посідає друге місце з капіталізацією на сьогодні $1,5 млрд. Акції компанії нині торгуються по $9. З початку 2023 року їхня вартість зросла в кілька разів.

На думку аналітиків, зростанню сприяє настрій інвесторів, що кардинально змінився після виходу ринку з ведмежої фази.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу біткоїна

Вперше у 2023 році після останнього перерахунку складності майнінгу Біткоїна, що відбувся 4 травня, показник знизився на 1,45%, до 48,01 T.

Середній хешрейт мережі становить 343,07 EH/s, а на видобуток нового блоку в середньому потрібно трохи більше ніж 10 хвилин.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023