Голос Гері Генслера став вирішальним у голосуванні за біткоїн-ETF

Голос Гері Генслера став вирішальним у голосуванні за біткоїн-ETF

На рішення глави SEC вплинув судовий розгляд із компанією Grayscale.

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер був серед трьох з п'яти членів комісії, що схвалили документи, завдяки яким перший в історії спотовий біржовий біткоїн-фонд став реальністю. Про це повідомляє CoinDesk.

Разом із Генслером за схвалення заявок проголосували члени комісії Хестер Пірс та Марк Уйєда. Члени комісії Керолайн Креншоу та Хайме Лізаррага проголосували проти.

У той час як Пірс є відомим прихильником Біткоїн-індустрії, Генслер публічно зневажливо та скептично ставиться до криптовалютного ринку. Коментуючи своє рішення, глава SEC зазначив, що програш регулятора в суді з приводу відмови у 2022 році компанії Grayscale не залишив йому іншого вибору, окрім як схвалити заявки щодо біткоїн-ETF.

«Ми не схвалювали і не підтримували біткоїн. Інвесторам слід бути обережними щодо величезної кількості ризиків, пов'язаних з біткоїном та продуктами, вартість яких прив'язана до криптовалюти», – сказав Генслер.

Своєю чергою, Креншоу, яка проголосувала проти, сказала, що це рішення «поставило нас на шлях, який може призвести до подальшого погіршення захисту інвесторів».

Суд між SEC та Grayscale

У 2022 році Grayscale подала позов проти SEC, стверджуючи, що комісія порушила Закон про адміністративну процедуру та Закон про біржові цінні папери, відмовивши в конвертації GBTC в ETF. Адвокати Grayscale надали докази відповідності GBTC всім вимогам для реєстрації як ETF. У результаті суди всіх інстанцій підтримали Grayscale.

Генеральний директор Grayscale Майкл Сонненшайн висловив задоволення цим рішенням і наголосив, що компанія продовжить роботу над забезпеченням доступності та безпеки біткоїн-ETF для американських інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Запуск біткоїн-ETF

Комісія з цінних паперів і бірж США 10 січня ухвалила заявки на запуск спотового біржового біткоїн-фонду. Новий інструмент значно спростить доступ для багатьох інвесторів, як інституційних, так і роздрібних, до головного цифрового активу.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024