У Грузії автомобілі Toyota тепер можна купити за BTC

У Грузії автомобілі Toyota тепер можна купити за BTC

Автосалон Toyota Center Tbilisi почав приймати цифрові активи завдяки співпраці із сервісом CityPay.

Автосалон Toyota Center Tbilisi в Грузії почав приймати до оплати біткоїни. Про це повідомив глава компанії Tether Паоло Ардоїно на своїй сторінці у соцмережі X.

За його словами, тепер у Тбілісі можна сплатити покупку автомобіля Toyota за допомогою BTC або USDT. Він уточнив, що це можна зробити завдяки сервісу CityPay.

Що таке CityPay

Завдяки співпраці з платіжною системою CityPay дедалі більше компаній у Грузії приймають до оплати біткоїни. Серед них найбільша в країні мережа коворкінгів «Термінал», яка пропонує робочі простори у Тбілісі та Батумі.

Крім того, CityPay домовився з платіжним сервісом Gate Pay від біржі Gate.io про розвиток біткоїн-платежів у Грузії. Ця колаборація відкрила доступ до біткоїн-платежів для 600 компаній по всій Грузії, серед яких мережа фастфудів Wendy's. Також за біткоїни доступні бронювання готелів, покупки в супермаркетах та сплата рахунків у ресторанах.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як регулюється Біткоїн-індустрія в Грузії

У Грузії всі провайдери, які працюють із цифровими активами, з 1 вересня 2023 року потрапили під нагляд Національного банку в межах боротьби з відмиванням коштів.

Провайдери віртуальних активів – це компанії, які переводять у готівку вірт’уальні активи, займаються їхнім зберіганням і адмініструванням з можливістю використання електронних гаманців.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024