У Грузії автомобілі Toyota тепер можна купити за BTC

У Грузії автомобілі Toyota тепер можна купити за BTC

Автосалон Toyota Center Tbilisi почав приймати цифрові активи завдяки співпраці із сервісом CityPay.

Автосалон Toyota Center Tbilisi в Грузії почав приймати до оплати біткоїни. Про це повідомив глава компанії Tether Паоло Ардоїно на своїй сторінці у соцмережі X.

За його словами, тепер у Тбілісі можна сплатити покупку автомобіля Toyota за допомогою BTC або USDT. Він уточнив, що це можна зробити завдяки сервісу CityPay.

Що таке CityPay

Завдяки співпраці з платіжною системою CityPay дедалі більше компаній у Грузії приймають до оплати біткоїни. Серед них найбільша в країні мережа коворкінгів «Термінал», яка пропонує робочі простори у Тбілісі та Батумі.

Крім того, CityPay домовився з платіжним сервісом Gate Pay від біржі Gate.io про розвиток біткоїн-платежів у Грузії. Ця колаборація відкрила доступ до біткоїн-платежів для 600 компаній по всій Грузії, серед яких мережа фастфудів Wendy's. Також за біткоїни доступні бронювання готелів, покупки в супермаркетах та сплата рахунків у ресторанах.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як регулюється Біткоїн-індустрія в Грузії

У Грузії всі провайдери, які працюють із цифровими активами, з 1 вересня 2023 року потрапили під нагляд Національного банку в межах боротьби з відмиванням коштів.

Провайдери віртуальних активів – це компанії, які переводять у готівку вірт’уальні активи, займаються їхнім зберіганням і адмініструванням з можливістю використання електронних гаманців.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024