Коворкінги в Грузії тепер приймають BTC

Коворкінги в Грузії тепер приймають BTC

Нову послугу реалізовано у межах співпраці із сервісом CityPay.

Найбільша в Грузії мережа коворкінгів «Термінал» почала приймати як оплату за свої послуги біткоїни. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Завдяки співпраці з платіжною системою CityPay цифрові активи почали приймати робочі простори в Тбілісі та Батумі.

«Ми раді, що стали першим крипто-дружнім робочим простором у Грузії. Ви вже можете скористатися платіжною системою CityPay та сплатити за допомогою біткоїнів або USDT перебування в будь-якому робочому просторі «Терміналу» як у Тбілісі, так і в Батумі», – йдеться у повідомленні.

Хто ще в Грузії приймає біткоїни

Дедалі більше компаній у Грузії починають приймати BTC. Так, ще навесні платіжний сервіс Gate Pay від біржі Gate.io домовився із грузинським стартапом CityPay розвивати біткоїн-платежі в Грузії.

Завдяки цій співпраці доступ до біткоїн-платежів отримали 600 компаній по всій Грузії, серед яких мережа фастфудів Wendy's. Також за біткоїни тепер доступні бронювання готелів, покупки в супермаркетах та оплата рахунків у ресторанах.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Регулювання Біткоїн-індустрії в Грузії

Цього літа влада Грузії прийняла рішення посилити нагляд за біткоїном і криптовалютами в межах боротьби з відмиванням коштів. Так, усі провайдери, які працюють із цифровими активами, з 1 вересня 2023 року стали предметом моніторингу з боку Національного банку.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023