Коворкінги в Грузії тепер приймають BTC

Коворкінги в Грузії тепер приймають BTC

Нову послугу реалізовано у межах співпраці із сервісом CityPay.

Найбільша в Грузії мережа коворкінгів «Термінал» почала приймати як оплату за свої послуги біткоїни. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Завдяки співпраці з платіжною системою CityPay цифрові активи почали приймати робочі простори в Тбілісі та Батумі.

«Ми раді, що стали першим крипто-дружнім робочим простором у Грузії. Ви вже можете скористатися платіжною системою CityPay та сплатити за допомогою біткоїнів або USDT перебування в будь-якому робочому просторі «Терміналу» як у Тбілісі, так і в Батумі», – йдеться у повідомленні.

Хто ще в Грузії приймає біткоїни

Дедалі більше компаній у Грузії починають приймати BTC. Так, ще навесні платіжний сервіс Gate Pay від біржі Gate.io домовився із грузинським стартапом CityPay розвивати біткоїн-платежі в Грузії.

Завдяки цій співпраці доступ до біткоїн-платежів отримали 600 компаній по всій Грузії, серед яких мережа фастфудів Wendy's. Також за біткоїни тепер доступні бронювання готелів, покупки в супермаркетах та оплата рахунків у ресторанах.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Регулювання Біткоїн-індустрії в Грузії

Цього літа влада Грузії прийняла рішення посилити нагляд за біткоїном і криптовалютами в межах боротьби з відмиванням коштів. Так, усі провайдери, які працюють із цифровими активами, з 1 вересня 2023 року стали предметом моніторингу з боку Національного банку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024