Cipher Mining закупила майже 17 000 «асіків»

Cipher Mining закупила майже 17 000 «асіків»

Компанія прагне стати лідером у майнінговій галузі після халвінгу.

Компанія Cipher Mining, що займається видобутком біткоїнів, придбала 16 700 нових майнерів, які будуть поставлені у другому кварталі цього року. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Cipher планує стати одним із «переможців» у майнінговій галузі після того, як відбудеться халвінг. Для цього вона купила майнери останнього покоління Avalon A1466, які потім установить у своїх дата-центрах у Техасі. Очікується, що загальна потужність придбаного майнінгового обладнання досягне 8,4 EH/s.

Договір було укладено з компанією Canaan, яка продає майнери Avalon A1466, і спільним підприємством Bear LLC та Chief Mountain LLC (Cipher належить 49% акцій спільного підприємства).

Генеральний директор Cipher Mining Тайлер Пейдж заявив, що покупка була приурочена до халвінгу Біткоїна – процесу, під час якого винагорода за видобуток блоків скорочується вдвічі.

Cipher не розкриває, скільки довелося заплатити за 16 700 майнерів, але зазначає, що угоду було досягнуто на «дуже вигідних умовах».

Про компанію Cipher Mining

Компанія Cipher Mining є однією з наймолодших у майнінговій галузі, при цьому вона входить до четвірки найбільших на ринку. Поки що вона поступається таким гігантам, як Marathon Digital Holdings, Riot Blockchain та Hut 8 Mining.

Бізнес Cipher пов'язаний виключно з видобутком біткоїнів, компанія активно намагається розширюватися в цьому напрямі. Відомо, що вона вже домовилася з виробником «асіків» Bitmain про постачання у 2025 році 37 396 пристроїв останнього покоління.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як майнери готуються до халвінгу

Запланований на квітень 2024 року халвінг є одним із основних факторів, що призводять до чергового циклу зростання курсу біткоїна, проте цей вплив не є миттєвим. Тому перший час після цієї події може бути дуже непростим для більшості майнерів.

Наприклад, американська майнінгова компанія CleanSpark Inc. 2024 року планує створити власний торговельний майданчик, щоб максимізувати прибуток від продажу своїх біткоїн-активів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024