Cipher Mining закупить понад 37 000 «асіків» у Bitmain

Cipher Mining закупить понад 37 000 «асіків» у Bitmain

Також компанія має опціон на купівлю додаткових 45 700 пристроїв у 2024 році.

Майнінгова компанія Cipher Mining (CIFR) домовилася з китайським виробником пристроїв для видобутку біткоїнів Bitmain про покупку великої партії обладнання. Про це повідомляється на сторінці майнера у соцмережі X.

«CIFR оголосила про купівлю установок Bitmain T21 останнього покоління із загальною продуктивністю 7,1 EH/s з можливістю придбання ще 8,7 EH/s за фіксованою ціною $14/TH», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, угода передбачає купівлю 37 396 «асіків» з постачанням у першій половині 2025 року. Також є опціон на придбання додаткових 45 706 пристроїв у 2024 році.

Що потрібно знати про Cipher Mining

Cipher Mining Inc – одна з наймолодших майнінгових компаній. Хоча її засновано 2021 року, майнер уже входить до десятки найбільших на ринку, поступаючись лише таким гігантам, як Marathon Digital Holdings, Riot Blockchain та Hut 8 Mining.

Діяльність Cipher Mining пов'язана винятково з видобутком BTC і розвитком дата-центрів. Компанія націлена на розширення та посилення мережі Біткоїна в США.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Лідер з інвестицій у майнінгові компанії

Сьогодні одним із найбільших акціонерів майнінгової індустрії є компанія BlackRock.

Так, до п'ятірки найбільших у світі з ринкової капіталізації компаній, що займаються майнінгом біткоїнів, входять Riot Blockchain, Marathon Digital Holdings, Cipher Mining, Hut 8 Mining і TeraWulf. Їхня загальна капіталізація становить майже $5,5 млрд, і всі вони є представниками Північної Америки. Повідомляється, що BlackRock у кожній із них стала другим за величиною акціонером.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024