BlackRock активно інвестує в майнінгові компанії

BlackRock активно інвестує в майнінгові компанії

Компанія є одним із найбільших акціонерів майнінгової індустрії.

Компанія BlackRock є лідером з інвестицій у підприємства, що займаються видобутком біткоїнів. Про це повідомляє The Cryptonomist.

З'ясувалося, що компанія не тільки інвестувала у чотири з п'яти найбільших публічних майнінгових компанії, а і є другим за величиною акціонером.

Так, до п'ятірки найбільших у світі з ринкової капіталізації компаній, що займаються майнінгом біткоїнів, входять Riot Blockchain, Marathon Digital Holdings, Cipher Mining, Hut 8 Mining та TeraWulf. Їхня загальна капіталізація становить майже $5,5 млрд, і всі вони є представниками Північної Америки.

Примітно, що компанія Hut 8 Mining є канадською, а решта чотири – американськими. Повідомляється, що BlackRock інвестувала в усі чотири американські компанії й у кожній з них стала другим за величиною акціонером.

Понад те, у двох найбільших компаніях (єдиних із капіталізацією понад мільярд) – Riot Blockchain та Marathon Digital Holdings – частка участі BlackRock перевищує 6%.

Компанія BlackRock заснована в 1988 році в Нью-Йорку Ларрі Фінком та його колегами з метою надання традиційних фінансових послуг великим інституційним інвесторам.

Згодом обсяг активів, які перебувають під управлінням компанії, перевищив $8,5 трлн. В компанії працює близько 20 000 співробітників, а серед її дочірніх компаній – iShares, яка займається саме ETF.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтерес компанії до біткоїна

BlackRock почала виявляти інтерес до біткоїна як альтернативного захисного активу у 2020 році. Зокрема, компанія подала два повідомлення до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

Також BlackRock подала заявку до SEC на запуск спотового біржового фонду на основі біткоїна.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023