BlackRock активно інвестує в майнінгові компанії

BlackRock активно інвестує в майнінгові компанії

Компанія є одним із найбільших акціонерів майнінгової індустрії.

Компанія BlackRock є лідером з інвестицій у підприємства, що займаються видобутком біткоїнів. Про це повідомляє The Cryptonomist.

З'ясувалося, що компанія не тільки інвестувала у чотири з п'яти найбільших публічних майнінгових компанії, а і є другим за величиною акціонером.

Так, до п'ятірки найбільших у світі з ринкової капіталізації компаній, що займаються майнінгом біткоїнів, входять Riot Blockchain, Marathon Digital Holdings, Cipher Mining, Hut 8 Mining та TeraWulf. Їхня загальна капіталізація становить майже $5,5 млрд, і всі вони є представниками Північної Америки.

Примітно, що компанія Hut 8 Mining є канадською, а решта чотири – американськими. Повідомляється, що BlackRock інвестувала в усі чотири американські компанії й у кожній з них стала другим за величиною акціонером.

Понад те, у двох найбільших компаніях (єдиних із капіталізацією понад мільярд) – Riot Blockchain та Marathon Digital Holdings – частка участі BlackRock перевищує 6%.

Компанія BlackRock заснована в 1988 році в Нью-Йорку Ларрі Фінком та його колегами з метою надання традиційних фінансових послуг великим інституційним інвесторам.

Згодом обсяг активів, які перебувають під управлінням компанії, перевищив $8,5 трлн. В компанії працює близько 20 000 співробітників, а серед її дочірніх компаній – iShares, яка займається саме ETF.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтерес компанії до біткоїна

BlackRock почала виявляти інтерес до біткоїна як альтернативного захисного активу у 2020 році. Зокрема, компанія подала два повідомлення до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про те, що деякі з її фондів можуть інвестувати в біткоїн-ф'ючерси.

Також BlackRock подала заявку до SEC на запуск спотового біржового фонду на основі біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024