Клієнтам FTX хочуть компенсувати біткоїни за курсом $16 900

Клієнтам FTX хочуть компенсувати біткоїни за курсом $16 900

Боржники збанкрутілої біржі наполягають на «розумних оцінках» претензій користувачів.

Боржники збанкрутілої біржі FTX 27 грудня подали до суду США у справах про банкрутство заяву, в якій наполягають на «розумних оцінках» претензій користувачів згідно з ринковим курсом станом на листопад 2022 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

У пропозиції було вказано ціни приблизно на 500 цифрових активів, що ґрунтуються на момент подання заяви про банкрутство FTX. Зазначається, що для оцінки вартості цифрових активів боржники використовували дані Coin Metrics.

«План передбачає розрахунок претензій щодо цифрових активів шляхом конвертації вартості активу в кошти на дату подання заяви з використанням ставок, зазначених у таблиці конвертації цифрових активів, та здійснення розподілів у грошовій формі», – йдеться у заяві.

Сторони у справі про банкрутство мають подати заперечення до 11 січня, а слухання з цього питання призначено на 25 січня. Клопотання про надання наказу про оцінку вимог кредиторів на основі запропонованих цін має бути схвалено судом.

Якщо суд схвалить цей план, багато постраждалих втратять можливість отримати прибуток від деяких цифрових активів. Наприклад, ціна біткоїна зросла з моменту краху FTX більш як на 150% ($16 780 – курс BTC на момент подання заявок) і станом на 29 грудня досягла $42 500. Проте багато користувачів схильні прийняти це рішення, оскільки будь-яке затягування питання загрожує багатомільйонними витратами на адвокатів

Ціна юридичних послуг у справі FTX

Як відомо, суди коштували біржі недешево. На консультації з юридичних питань FTX витрачала з 1 серпня по 31 жовтня 2023 року в середньому по $53 000 на годину. Так, за 92 дні на рахунки адвокатів у справах про банкрутство надійшло щонайменше $118,1 млн.

Найбільший рахунок виставила фірма Alvarez and Marshall, якій за три місяці заплатили за послуги $35,8 млн. На другому місці виявилася міжнародна юридична фірма Sullivan & Cromwell, їй заплатили за послуги $31,8 млн. Погодинна ставка за послуги Sullivan & Cromwell становила в середньому $1230 за годину. Загальна сума судових витрат, які були повністю сплачені з моменту початку справи про банкрутство FTX, становить близько $350 млн.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Питання щодо перезапуску біржі

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер не виключив, що збанкрутілу біржу FTX в цілому можна буде перезапустити. Проте зробити це можна буде з новим керівництвом. Зокрема, з'явилися претенденти, які готові викупити FTX.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024