FTX витрачала на юристів понад $50 000 за годину

FTX витрачала на юристів понад $50 000 за годину

Найбільший рахунок виставила фірма Alvarez and Marshall, яка оцінила свої послуги у $35,8 млн.

Збанкрутіла біржа FTX з 1 серпня по 31 жовтня 2023 року витрачала на консультації з юридичних питань близько $53 000 за годину. Про це повідомляє Cointelegraph.

Згідно з відкритими даними судових матеріалів, з 1 серпня по 31 жовтня 2023 року адвокати у справах про банкрутство витратили не менше $118,1 млн. За 92 дні це становить $1,3 млн на день або $53 300 за годину.

Найбільший рахунок виставила фірма Alvarez and Marshall, якій за три місяці заплатили за послуги $35,8 млн. На другому місці – міжнародна юридична фірма Sullivan & Cromwell, їй заплатили за послуги $31,8 млн. Погодинна ставка за послуги Sullivan & Cromwell становила у середньому $1230 за годину.

Глобальна консалтингова компанія AlixPartners зажадала за професійні послуги, пов'язані з проведенням судової експертизи, $13,3 млн. Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan за той самий період отримала $10,4 млн, а сума рахунків від кількох інших невеликих консалтингових фірм становила понад $26,8 млн.

Цифри, якими поділився кредитор FTX у повідомленні на сайті X (колишній Twitter) від 17 грудня, свідчать про те, що загальна сума судових витрат, повністю сплачених від початку справи про банкрутство FTX, становить близько $350 млн.

Новий план з перезапуску біржі

Між тим боржники FTX разом із юристами Sullivan & Cromwell внесли зміни до плану реорганізації біржі. Боржники хочуть вказати вартість вимог щодо активів клієнтів FTX заднім числом, станом на 11 листопада 2022 року.

Оновлений план відображає безліч компромісів для всіх зацікавлених сторін. Своєю чергою, один із кредиторів FTX Суніл Кавурі вважає, що новий план реорганізації суперечить умовам обслуговування FTX. За його словами, права власності на цифрові активи належать клієнтам, а не біржі.

Зазначимо, що вартість цифрових активів відновилася після банкрутства FTX. Зокрема, у листопаді 2022 року біткоїн торгувався близько $17 000. Станом на 18 грудня 2023 року за 1 BTC дають $41 000.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани з погашення боргів

Щоб розрахуватися з кредиторами, збанкрутіла біржа FTX отримала дозвіл суду на продаж трастових активів вартістю $873 млн, що складаються з акцій Grayscale Trust і Bitwise Trust.

Довірчі активи FTX містять акції різних фондів, які спочатку оцінювалися в $744 млн, але наразі можуть бути оцінені приблизно в $873 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024