FTX отримала дозвіл на продаж активів на $873 млн

FTX отримала дозвіл на продаж активів на $873 млн

Такі заходи мають дозволити новому менеджменту платформи розрахуватися з кредиторами.

Збанкрутіла біржа FTX отримала дозвіл суду на продаж трастових активів вартістю $873 млн, що складаються з акцій Grayscale Trust і Bitwise Trust. Про це повідомляє CoinDesk.

Дозвіл, наданий судом з питань банкрутства штату Делавер, дозволяє FTX, в рамках свого майна, здійснити продаж цих активів відповідно до визначених процедур. Компанія Galaxy має розширений мандат на допомогу FTX в управлінні процесом продажу, оскільки спочатку її було призначено керувати цифровими активами, що будуть реалізовані.

FTX отримала дозвіл на продаж активів на $873 млн
Активи FTX, що будуть реалізовані. Джерело: CoinDesk.

Довірчі активи FTX включають акції різних фондів, які спочатку оцінювалися в $744 млн, але зараз можуть бути оцінені приблизно в $873 млн. Зменшення дисконту до вартості чистих активів GBTC сприяло такому підвищенню оцінки, що відповідає нещодавньому ралі на ринку.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Стратегія FTX

Менеджмент FTX 3 листопада звернувся до суду із запитом дозволити продати деякі ключові трастові активи вартістю близько $744 млн, щоб розрахуватися з кредиторами. Ці активи перебувають у трастах, які виступають як інструмент, що дозволяє інвесторам отримати доступ до криптовалют без володіння активами.

У середині жовтня компанія заявила про те, що досягла попередньої угоди з кредиторами. У межах запропонованого врегулювання клієнти біржі-банкрута можуть отримати понад 90% своїх активів. Мирової угоди реалізується згідно з главою 11 у Суді США з питань банкрутства у штаті Делавер.

Справа проти засновника FTX

Справа проти засновника та ексгендиректора FTX Сема Бенкмана-Фріда розглядалася протягом жовтня у Нью-Йоркському суді. Його було визнано присяжними винним за всіма сімома пунктами обвинувачення. Остаточний вирок суд має оприлюднити 28 березня 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024