Статки засновника Binance за рік зросли на $25 млрд

Статки засновника Binance за рік зросли на $25 млрд

На даний момент у власності ексглави біржі є активи на $37 млрд.

У 2023 році колишній генеральний директор Binance Holdings Ltd Чанпен Чжао заробив близько $25 млрд, а його статки зросли до $37 млрд. Про це повідомляє Bloomberg.

Накопичити капітал йому вдалося за рахунок контрольного пакета акцій найбільшої у світі криптовалютної біржі Binance, яку він започаткував.

Попри те, що цього року компанія втратила частину ринку, загалом вона виграла від зростання обсягів торгів, що супроводжували бичачий тренд на крипторинку.

Щодо активів Чжао, він не прокоментував, якою кількістю біткоїнів володіє.

Варто зауважити, що сьогоднішній показник статків ексглави Binance далекий від максимуму в $96,6 млрд, зафіксованого у січні 2022 року. Він також нижчий за червневу позначку, що трохи вища за $50 млрд. Проте Чжао очолив список криптомільярдерів, чиї активи збільшилися за рік.

Згідно з Bloomberg Billionaires Index, окрім Чжао свій капітал серйозно збільшили й інші бізнесмени: CEO Coinbase Браян Армстронг – на $5,8 млрд (до $7,2 млрд), співзасновник біржі Coinbase Фред Ерсам – на $1,8 млрд (до $2,5 млрд ), засновник DCG Баррі Сілберт – на $1,5 млрд (до $2 млрд), засновники біржі Gemini Тайлер і Кемерон Вінклвоси – на $1,4 млрд (до $2,7 млрд).

Звинувачення проти Binance і Чжао

Binance погодилася зі звинуваченнями Мін'юсту США і визнала себе винною у порушенні закону про банківську таємницю, веденні неліцензійного бізнесу з переказу грошей та порушенні закону про санкції. Ця угода коштувала компанії $4,3 млрд. Визнав себе винним і Чанпен Чжао. Він погодився піти у відставку та сплатити штраф у розмірі $50 млн. Розгляд справи зі звинуваченнями проти ексгендиректора Binance заплановано на 23 лютого 2024 року.

Чжао заборонено повертатися до Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) до початку розгляду справи в американському суді. Таке рішення ухвалено на тлі занепокоєння прокурорів щодо потенційного ризику втечі підсудного через відсутність договору про екстрадицію між ОАЕ та США.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Binance і футбол

Під колективний позов потрапив і футболіст Кріштіану Роналду, який займався просуванням біржі, що опинилася у центрі судового розгляду.

Колишню зірку мадридського «Реала» звинувачують у тому, що він «просував, допомагав та/або брав активну участь у пропозиції та продажу незареєстрованих цінних паперів у координації з Binance».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024