Біткоїн у Google шукають частіше, ніж криптовалюти

Біткоїн у Google шукають частіше, ніж криптовалюти

Частота запитів «bitcoin» досягла свого піку на початку грудня.

За останній рік Біткоїн у Google шукали вдвічі частіше, ніж криптовалюти. Про це свідчать дані сервісу Google Trends.

Пік популярності на запит «bitcoin» був зафіксований на початку грудня, коли він досяг позначки в 100 балів. Водночас рівень інтересу до тематики «crypto» не перевищував 32 бали.

Біткоїн у Google шукають частіше, ніж криптовалюти
Статистика згадок у пошуковій системі Google. Джерело: Google Trends.

Для криптовалютної індустрії 2023 рік став періодом потрясінь. Своєю чергою, курс біткоїна продовжує перебувати вище за позначку в $40 000. Більшість експертів сходяться на думці, що він продовжить зростати в найближчій перспективі на тлі схвалення заявок щодо біржових фондів і халвінгу, що наближається.

Топ-3 країн за інтересом до Біткоїна

У трійці країн за інтересом до Біткоїна у 2023 році опинилися Сальвадор, Бразилія та Нігерія.

Як відомо, Сальвадор – єдина у світі країна, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом. Своєю чергою, влада Бразилії, навпаки, намагається посилити регулювання в країні, проте, судячи з даних Google Trends, населення продовжує активно цікавитися біткоїнами.

А ось у Нігерії інтерес до біткоїна й інших цифрових активів зростав, коли вартість національної валюти падала, здебільшого у червні та липні 2023 року.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

ЗМІ стали рідше «ховати» Біткоїн

У 2023 році провідні засоби масової інформації стали набагато рідше згадувати біткоїн у негативному ключі. При цьому трекер «некрологів» BTC 99bitcoins зафіксував лише сім згадок про «смерть» головного цифрового активу, що є мінімальним за всю історію його існування.


Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024