ЗМІ стали рідше «ховати» Біткоїн

ЗМІ стали рідше «ховати» Біткоїн

Цього року популярні видання оголошували головний цифровий актив мертвим усього сім разів.

Цього року провідні засоби масової інформації оголошували Біткоїн «мертвим» лише сім разів, що є найнижчим показником за останні 10 років. Дані надав трекер «некрологів» BTC 99bitcoins.

Так, з 2010 року Біткоїн оголошували «мертвим» 474 рази. Проте, згідно з даними, у 2023 році було зафіксовано всього сім «смертей», причому остання сталася 22 квітня, коли мільярдер Чамат Паліхапітія заявив в епізоді подкасту All-In, що «криптовалюта мертва в Америці».

Трекер додає «некрологи» Біткоїна, якщо в матеріалах ЗМІ прямо стверджується, що BTC нічого не вартий або не вартуватиме, і тыльки якщо контент був підготовлений «автором із помітною аудиторією чи сайтом з великим трафіком».

Компанія також виявила, що більша частина «некрологів» цього року з'явилися в січні, у розпал ведмежого ринку, всього через два місяці після краху FTX, коли BTC насилу пробивався вище за позначку $17 000.

Цікаво, що 2017-й став роком з найбільшою кількістю «некрологів» про Біткоїн – 124, пори те, що цього року біткоїн досяг свого історичного максимуму в $20 000.

Третє місце за кількістю так званих «смертей біткоїна» зайняв 2021 рік, ще один піковий рік циклу, в якому актив подорожчав на 138% і досяг історичного максимуму в $69 000 у листопаді.

Тренди Google

З жовтня частота глобальних запитів щодо слова «Bitcoin» у Google знизилася до рівня 2020 року. Показники Google Trends є історично одним із важливих факторів, що впливає на вартість біткоїна. Проте трапляються й розбіжності. Наприклад, 16 грудня, показник частоти пошуку становив 15 балів (дані індексу за п'ять років), при тому, що з березня 2023 року біткоїн торгується в діапазоні від $24 700 до $44 000. У березні показники Google Trends становили 22 бали.

За останні два роки вартість біткоїна зазнала значних коливань. Досягнувши в листопаді 2021 року максимуму, у листопаді 2022 року вона впала до мінімуму в $15 400. Попри цю волатильність і нещодавнє зниження показників Google Trends, BTC вдалося повернутися до зростання та підтримувати стабільний торговельний діапазон з березня цього року.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Показники «Вікіпедії»

Проте у «Вікіпедії» дедалі більше користувачів намагаються знайти інформацію про Біткоїн. 8 вересня кількість щоденних переглядів досягла 7830 – максимуму з початку року.

Як зазначили аналітики платформи, увага ЗМІ та зростаюча ймовірність швидкого прийняття спотового біткоїн-ETF спонукають людей шукати інформацію про Біткоїн, аби зрозуміти, що це таке.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024