Частота запитів про Bitcoin у Google впала до трирічного мінімуму

Частота запитів про Bitcoin у Google впала до трирічного мінімуму

Показники Google Trends зазвичай є одним із важливих факторів, що впливає на вартість біткоїна.

Частота глобальних запитів за словом «Bitcoin» у Google знизилася до рівня 2020 року. Про це повідомляє Investing.com.

Показники Google Trends є історично одним із важливих факторів, що впливає на вартість біткоїна. Проте трапляються й розбіжності. Наприклад, у середу, 11 жовтня, показник частоти пошуку становив 14 балів (дані індексу за п'ять років), при тому, що з березня 2023 року біткоїн торгується в діапазоні від $24 700 до $31 800. У березні показники Google Trends становили 22 бали.

Частота запитів про Bitcoin у Google впала до трирічного мінімуму
Як часто «Bitcoin» шукають в інтернеті. Джерело: Google Trends.

Це не перший випадок такого відхилення. У 2020 році курс біткоїна увійшов у висхідний тренд, тоді як показники Google залишалися низькими. Ще одна велика розбіжність спостерігалася, коли в листопаді 2021 року біткоїн досяг свого історичного максимуму $69 000, а Google Trends показав всього 36 балів.

За останні два роки вартість біткоїна зазнала значних коливань. Досягнувши в листопаді 2021 року максимуму, в листопаді 2022 року вона впала до мінімуму в $15 400. Попри цю волатильність і нещодавнє зниження показників Google Trends, BTC вдалося піднятися зі свого низького рівня та підтримувати відносно стабільний діапазон торгівлі з березня цього року.

Біткоїн популярніший за Трампа у США

У США Біткоїн виявився популярнішим за колишнього президента Дональда Трампа, чиє ім'я неодноразово потрапляло до ЗМІ у зв'язку з якимось скандалом. Так, протягом року слово «Bitcoin» у Google шукали 1,9 млн разів, у той час, як «Трамп» – 1,5 млн.

Порівняння за штатами показало, що Невада – штат із найбільшою кількістю пошукових запитів «Bitcoin», за ним слідують Маямі, Каліфорнія та Вашингтон. Це може бути пов'язано з низькими податками й ініціативами влади, спрямованими на розвиток інновацій у цих регіонах.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Лідерство серед криптоактивів

Серед усіх цифрових валют у 2022 році лідером за запитами в Google став «Bitcoin». На це слово припадало 28,4 млн запитів щомісяця.

Інтерес до Біткоїна не впав навіть попри те, що 2022 рік виявився складним для індустрії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024