Сальвадор ухвалив закон про громадянство за біткоїни

Сальвадор ухвалив закон про громадянство за біткоїни

Іноземці можуть отримати сальвадорський паспорт за прискореною програмою, зробивши пожертву у BTC.

Законодавчі збори Сальвадору схвалили міграційний закон, що надає прискорене отримання громадянства іноземцям, які роблять пожертвування в біткоїнах на державні програми соціального та економічного розвитку. Про це повідомляє Reuters.

Реформу було прийнято законодавчим органом країни 21 грудня за підтримки партії «Нові ідеї» Наїба Букеле. Очікується, що закон набуде чинності найближчими днями.

Букеле тимчасово залишив посаду лідера країни, щоб взяти участь у кампанії з виборів президента, які відбудуться 4 лютого 2024 року. Він очолив Біткоїн-революцію в Сальвадорі, коли у вересні 2021 року зробив BTC законним платіжним засобом.

Уряд Сальвадору офіційно не оголошував про новий закон, але Національний офіс біткоїна (ONBTC) запостив кілька повідомлень у соціальну мережу X. Закон був названий «життєво важливим інтересом» Букеле, оскільки багато проєктів, пов'язаних з біткоїном, на даний час розробляються біткоїнерами з інших країн.

«Альтруїстичні іноземці зацікавлені у підтримці економічного, соціального та культурного розвитку Сальвадору шляхом пожертвувань у біткоїнах», – йдеться у документі.

Закон ухвалили приблизно через два тижні після того, як Сальвадор запустив програму Bitcoin Freedom Visa для іноземців, готових інвестувати в центральноамериканську країну $1 млн у BTC.

Програма «Громадянство за інвестиції»

На початку грудня влада Сальвадору оголосила про нову програму «Громадянство за інвестиції», в межах якої можна придбати громадянство країни за $1 млн у біткоїнах. Ця програма розрахована на 1000 осіб.

За даними керівника майнінгового проєкту Volcano Energy Макса Кайзера, лише за перший тиждень з моменту анонсу до цієї програми вже захотіли долучитися 153 особи.

Попри те, що ця пропозиція може здатися неконкурентною (оскільки низка інших країн пропонують громадянство за нижчими цінами), варіант Сальвадору може здатися цікавим для представників Біткоїн-індустрії.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

В яких ще країнах можна отримати громадянство за BTC-інвестиції

У Кайманових Островах постачальник послуг цифрових активів Ledn почав надавати можливість використання BTC як застави для отримання кредитів на інвестиції в нерухомість.

Варто зауважити, що придбання нерухомості – це один зі способів отримання громадянства на Кайманових Островах. Причому інвестиції в житло на суму понад $2,4 млн дають право на отримання постійної посвідки на проживання.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024