За допомогою BTC можна набути громадянство Кайманових Островів.

За допомогою BTC можна набути громадянство Кайманових Островів.

Для цього потрібно взяти кредит на купівлю нерухомості під заставу біткоїнів.

Постачальник послуг цифрових активів Ledn почав надавати можливість використання BTC як застави для отримання кредитів на інвестиції в нерухомість на Кайманових Островах. Про це пише Cointelegraph.

Як зазначається, придбання нерухомості – це один із способів набуття громадянства на Кайманових Островах. Причому інвестиції в житло на суму понад $2,4 млн дають право на отримання посвідки на постійне проживання.

Для реалізації цієї можливості компанія Ledn уклала партнерство з місцевою агенцією нерухомості Parallel, яка раніше вже сприяла в низці угод з продажу нерухомості на Кайманових Островах, використовуючи цифрові активи.

«Ledn надаватиме покупцям нерухомості на Кайманових Островах кредити, забезпечені цифровими валютами, які Parallel прийматиме як засіб фінансування покупок. Parallel прийматиме позикові кошти лише в тому випадку, якщо вони були надані Ledn», – заявив генеральний директор Ledn Адам Рідс.

Він також розповів, що якщо курс BTC зросте, коефіцієнт співвідношення вартості кредиту до вартості застави знизиться. «Тобто ваш будинок дорожчатиме, як і актив, під який ви берете кредит», – додав Рідс.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Регулювання на Кайманових Островах

Кайманові Острови увійшли до п'ятірки країн із найбільш сприятливим кліматом для роботи Біткоїн-компаній.

Зокрема, тут вони не обкладаються ані прибутковим податком, ані податком на приріст капіталу. Проте організації, які торгують цифровими валютами, повинні мати ліцензію регулятора.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024