За допомогою BTC можна набути громадянство Кайманових Островів.

За допомогою BTC можна набути громадянство Кайманових Островів.

Для цього потрібно взяти кредит на купівлю нерухомості під заставу біткоїнів.

Постачальник послуг цифрових активів Ledn почав надавати можливість використання BTC як застави для отримання кредитів на інвестиції в нерухомість на Кайманових Островах. Про це пише Cointelegraph.

Як зазначається, придбання нерухомості – це один із способів набуття громадянства на Кайманових Островах. Причому інвестиції в житло на суму понад $2,4 млн дають право на отримання посвідки на постійне проживання.

Для реалізації цієї можливості компанія Ledn уклала партнерство з місцевою агенцією нерухомості Parallel, яка раніше вже сприяла в низці угод з продажу нерухомості на Кайманових Островах, використовуючи цифрові активи.

«Ledn надаватиме покупцям нерухомості на Кайманових Островах кредити, забезпечені цифровими валютами, які Parallel прийматиме як засіб фінансування покупок. Parallel прийматиме позикові кошти лише в тому випадку, якщо вони були надані Ledn», – заявив генеральний директор Ledn Адам Рідс.

Він також розповів, що якщо курс BTC зросте, коефіцієнт співвідношення вартості кредиту до вартості застави знизиться. «Тобто ваш будинок дорожчатиме, як і актив, під який ви берете кредит», – додав Рідс.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Регулювання на Кайманових Островах

Кайманові Острови увійшли до п'ятірки країн із найбільш сприятливим кліматом для роботи Біткоїн-компаній.

Зокрема, тут вони не обкладаються ані прибутковим податком, ані податком на приріст капіталу. Проте організації, які торгують цифровими валютами, повинні мати ліцензію регулятора.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023