Купити громадянство Сальвадору за BTC хочуть 153 особи

Купити громадянство Сальвадору за BTC хочуть 153 особи

Ця програма розрахована на 1000 учасників, а вартість заявки становить $1 млн у BTC.

Сьогодні 153 особи подали свої заявки на отримання громадянства Сальвадору за біткоїни. Про це повідомив керівник майнінгового проєкту Volcano Energy Макс Кайзер на своїй сторінці у соцмережі X.

«На цей час зареєструвалися 153 особи. Це $153 млн пожертв для Сальвадору», – написав Кайзер.

Як раніше Сальвадор надавав громадянство

Для отримання громадянства Сальвадору потенційним заявникам зазвичай потрібно пройти процес натуралізації, який включає тривале проживання в країні – зазвичай від трьох до п'яти років. Протягом цього періоду заявники мають довести свою фінансову незалежність, продемонструвати знання іспанської мови, а також інтегруватися в культуру та суспільство Сальвадору.

Крім того, потрібно надати документи, що підтверджують особу та відсутність судимості. Після цього заявник може подати офіційну заяву до міністерства закордонних справ Сальвадору для розгляду його кандидатури на отримання громадянства.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Громадянство за біткоїни

Минулого тижня Сальвадор анонсував нову програму «Громадянство за інвестиції», в межах якої можна придбати громадянство країни за $1 млн у біткоїнах. Ця програма розрахована на 1000 осіб.

Попри те, що ця пропозиція може здатися неконкурентною (оскільки низка інших країн пропонують громадянство за нижчими цінами), варіант Сальвадору може видатися цікавим для представників Біткоїн-індустрії.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024