Купити громадянство Сальвадору за BTC хочуть 153 особи

Купити громадянство Сальвадору за BTC хочуть 153 особи

Ця програма розрахована на 1000 учасників, а вартість заявки становить $1 млн у BTC.

Сьогодні 153 особи подали свої заявки на отримання громадянства Сальвадору за біткоїни. Про це повідомив керівник майнінгового проєкту Volcano Energy Макс Кайзер на своїй сторінці у соцмережі X.

«На цей час зареєструвалися 153 особи. Це $153 млн пожертв для Сальвадору», – написав Кайзер.

Як раніше Сальвадор надавав громадянство

Для отримання громадянства Сальвадору потенційним заявникам зазвичай потрібно пройти процес натуралізації, який включає тривале проживання в країні – зазвичай від трьох до п'яти років. Протягом цього періоду заявники мають довести свою фінансову незалежність, продемонструвати знання іспанської мови, а також інтегруватися в культуру та суспільство Сальвадору.

Крім того, потрібно надати документи, що підтверджують особу та відсутність судимості. Після цього заявник може подати офіційну заяву до міністерства закордонних справ Сальвадору для розгляду його кандидатури на отримання громадянства.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Громадянство за біткоїни

Минулого тижня Сальвадор анонсував нову програму «Громадянство за інвестиції», в межах якої можна придбати громадянство країни за $1 млн у біткоїнах. Ця програма розрахована на 1000 осіб.

Попри те, що ця пропозиція може здатися неконкурентною (оскільки низка інших країн пропонують громадянство за нижчими цінами), варіант Сальвадору може видатися цікавим для представників Біткоїн-індустрії.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024