У мережі побільшало реклами біткоїн-ETF

У мережі побільшало реклами біткоїн-ETF

Інвестиційні компанії переконані, що регулятор вже незабаром схвалить відповідні заявки.

Протягом останніх двох днів в інтернеті з’явилися три рекламні ролики, присвячені спотовим біткоїн-ETF. Про це повідомляє Cointelegraph.

Два з цих роликів випустила компанія Bitwise, що зробила ставку на актора Джонатана Голдсміта, відомого як «Найцікавіша людина у світі». Її конкурент компанія Hashdex відповіла сміливою заявою через рекламу самоскида, щодо того, що акції, фіксований дохід і дорогоцінні метали не можуть бути аналогом біткоїна за своїми характеристиками.

Реакція користувачів соціальних мереж була на користь рекламної кампанії Bitwise, що свідчить про довіру до фінансового продукту, який очікує на схвалення регулятора. Попри високу конкуренцію, аналітики прогнозують високу ймовірність (близько 90%) того, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) схвалить один або кілька зі спотових біткоїн-біржових ETF до 10 січня.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Політика Google

Корпорація Google повідомила, що має намір дозволити рекламу біржових фондів на основі біткоїна на початку 2024 року. Зокрема, вона оновила політику щодо цифрових активів і супутніх товарів, щоб уточнити сферу охоплення та вимоги до реклами трастів цифрових монет.

Нові норми набудуть чинності з 29 січня 2024 року, що дозволить інвестиційним компаніям досягти ширшого охоплення аудиторії. Зміна політики Google також вказує на те, що заявки інвестиційних компаній, скоріш за все, будуть схвалені не пізніше січня наступного року.

Можливий вплив на курс BTC

Аналітики CryptoQuant передбачають, що біткоїн значно подорожчає через наближення халвінгу та затвердження заявок на спотові ETF. Вони вважають, що головний цифровий актив може досягти $160 000 на піку наступного бичачого циклу 2024-2025 років.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024