У мережі побільшало реклами біткоїн-ETF

У мережі побільшало реклами біткоїн-ETF

Інвестиційні компанії переконані, що регулятор вже незабаром схвалить відповідні заявки.

Протягом останніх двох днів в інтернеті з’явилися три рекламні ролики, присвячені спотовим біткоїн-ETF. Про це повідомляє Cointelegraph.

Два з цих роликів випустила компанія Bitwise, що зробила ставку на актора Джонатана Голдсміта, відомого як «Найцікавіша людина у світі». Її конкурент компанія Hashdex відповіла сміливою заявою через рекламу самоскида, щодо того, що акції, фіксований дохід і дорогоцінні метали не можуть бути аналогом біткоїна за своїми характеристиками.

Реакція користувачів соціальних мереж була на користь рекламної кампанії Bitwise, що свідчить про довіру до фінансового продукту, який очікує на схвалення регулятора. Попри високу конкуренцію, аналітики прогнозують високу ймовірність (близько 90%) того, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) схвалить один або кілька зі спотових біткоїн-біржових ETF до 10 січня.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Політика Google

Корпорація Google повідомила, що має намір дозволити рекламу біржових фондів на основі біткоїна на початку 2024 року. Зокрема, вона оновила політику щодо цифрових активів і супутніх товарів, щоб уточнити сферу охоплення та вимоги до реклами трастів цифрових монет.

Нові норми набудуть чинності з 29 січня 2024 року, що дозволить інвестиційним компаніям досягти ширшого охоплення аудиторії. Зміна політики Google також вказує на те, що заявки інвестиційних компаній, скоріш за все, будуть схвалені не пізніше січня наступного року.

Можливий вплив на курс BTC

Аналітики CryptoQuant передбачають, що біткоїн значно подорожчає через наближення халвінгу та затвердження заявок на спотові ETF. Вони вважають, що головний цифровий актив може досягти $160 000 на піку наступного бичачого циклу 2024-2025 років.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024