Google дозволить рекламу біткоїн-ETF

Google дозволить рекламу біткоїн-ETF

Інтернет-гігант оновив політику щодо цифрових активів.

На тлі ажіотажу навколо можливого схвалення з боку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) заявок на запуск спотових біткоїн-ETF інтернет-гігант Google має намір дозволити рекламу біржових фондів уже з 2024 року. Про це йдеться у заяві компанії.

Зокрема, Google оновив політику щодо цифрових активів і супутніх товарів, щоб уточнити сферу охоплення та вимоги до реклами трастів цифрових монет.

«З 29 січня 2024 року рекламодавці, які пропонують криптовалютні трасти, орієнтовані на США, можуть просувати ці продукти та послуги, якщо вони відповідають вимогам і сертифіковані Google», – уточнили в компанії.

Як запуск біткоїн-ETF вплине на курс біткоїна

Запуск біткоїн-ETF може вплинути на курс біткоїна, надаючи інституційним і роздрібним інвесторам більш простий і регульований спосіб інвестування в цей актив. Таке нововведення збільшує легітимність і доступність біткоїна, залучаючи нові капітали та збільшуючи попит, що потенційно може призвести до зростання його ціни.

Крім того, біткоїн-ETF знижує бар'єри для входу на ринок, оскільки інвесторам не потрібно дбати про зберігання та безпеку біткоїна, а також спрощує процес купівлі через традиційні інвестиційні канали. Це також може спричинити збільшення ліквідності та стабільності ринку біткоїна, оскільки традиційні інвестори, які раніше уникали прямих інвестицій у криптовалюти через їхню волатильність іскладність, можуть почати інвестувати через більш знайомий і надійний інструмент, яким є ETF.

Однак слід ураховувати, що такі інструменти можуть посилити волатильність цін, оскільки вони спрощують як купівлю, так і продаж біткоїна на біржах.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Біткоїн у Google Trends

У жовтні слово «Bitcoin» люди гуглили не дуже активно. Згідно з показниками Google Trends, частота глобальних запитів щодо цього слова знизилася до рівня 2020 року.

Станом на грудень частота запитів щодо цього слова продовжує перебувати на досить низькому рівні.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024