Google дозволить рекламу біткоїн-ETF

Google дозволить рекламу біткоїн-ETF

Інтернет-гігант оновив політику щодо цифрових активів.

На тлі ажіотажу навколо можливого схвалення з боку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) заявок на запуск спотових біткоїн-ETF інтернет-гігант Google має намір дозволити рекламу біржових фондів уже з 2024 року. Про це йдеться у заяві компанії.

Зокрема, Google оновив політику щодо цифрових активів і супутніх товарів, щоб уточнити сферу охоплення та вимоги до реклами трастів цифрових монет.

«З 29 січня 2024 року рекламодавці, які пропонують криптовалютні трасти, орієнтовані на США, можуть просувати ці продукти та послуги, якщо вони відповідають вимогам і сертифіковані Google», – уточнили в компанії.

Як запуск біткоїн-ETF вплине на курс біткоїна

Запуск біткоїн-ETF може вплинути на курс біткоїна, надаючи інституційним і роздрібним інвесторам більш простий і регульований спосіб інвестування в цей актив. Таке нововведення збільшує легітимність і доступність біткоїна, залучаючи нові капітали та збільшуючи попит, що потенційно може призвести до зростання його ціни.

Крім того, біткоїн-ETF знижує бар'єри для входу на ринок, оскільки інвесторам не потрібно дбати про зберігання та безпеку біткоїна, а також спрощує процес купівлі через традиційні інвестиційні канали. Це також може спричинити збільшення ліквідності та стабільності ринку біткоїна, оскільки традиційні інвестори, які раніше уникали прямих інвестицій у криптовалюти через їхню волатильність іскладність, можуть почати інвестувати через більш знайомий і надійний інструмент, яким є ETF.

Однак слід ураховувати, що такі інструменти можуть посилити волатильність цін, оскільки вони спрощують як купівлю, так і продаж біткоїна на біржах.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Біткоїн у Google Trends

У жовтні слово «Bitcoin» люди гуглили не дуже активно. Згідно з показниками Google Trends, частота глобальних запитів щодо цього слова знизилася до рівня 2020 року.

Станом на грудень частота запитів щодо цього слова продовжує перебувати на досить низькому рівні.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024