CryptoQuant прогнозує зростання курсу BTC до $160 000

CryptoQuant прогнозує зростання курсу BTC до $160 000

Аналітики вважають, що біткоїн подорожчає через наближення халвінгу та затвердження заявок на спотові ETF.

На піку наступного бичачого циклу курс біткоїна може досягти позначки в $160 000. Такого висновку дійшли аналітики компанії CryptoQuant, передає CoinDesk.

«Ми вважаємо, що 2024 рік буде позитивним для біткоїна здебільшого за рахунок таких факторів: 1) циклу оцінки ринку; 2) мережевої активності; 3) халвінгу; 4) макроекономічної перспективи; 5) схвалення спотового біткоїн-ETF», – зазначили в компанії.

Експерти вважають, що біткоїн перебуває в межах бичачого ринку і може бути націлений на $54 000 у середньостроковій перспективі та $160 000 як цінова вершина цього циклу.

Каталізатори зростання курсу

Історично біткоїн зростає після халвінгу, який автоматично скорочує пропозицію нових монет на відкритому ринку. Це може призвести до збільшення попиту та потенційного зростання ціни, якщо попит на біткоїн залишається стабільним або зростає. Тому халвінги часто розглядаються як каталізатори для зростання ціни біткоїна.

Ще однією подією, яка може вплинути на зростання курсу BTC, є схвалення заявок щодо спотових біткоїн-ETF. Більше семи великих гравців на ринку традиційних фінансів, таких як BlackRock (BLK) і VanEck, ведуть переговори з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) і постійний обмін думками, що, ймовірно, сигналізує про позитивний результат переговорів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші прогнози CryptoQuant

У разі схвалення спотових біткоїн-ETF загальна капіталізація активу може зрости на $155 млрд за умови, якщо емітенти виділять лише 1% своїх активів в управлінні на ці ETF. Це потенційно спричинить зростання ціни активу до $50 000–73 000.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024