CryptoQuant прогнозує зростання курсу BTC до $160 000

CryptoQuant прогнозує зростання курсу BTC до $160 000

Аналітики вважають, що біткоїн подорожчає через наближення халвінгу та затвердження заявок на спотові ETF.

На піку наступного бичачого циклу курс біткоїна може досягти позначки в $160 000. Такого висновку дійшли аналітики компанії CryptoQuant, передає CoinDesk.

«Ми вважаємо, що 2024 рік буде позитивним для біткоїна здебільшого за рахунок таких факторів: 1) циклу оцінки ринку; 2) мережевої активності; 3) халвінгу; 4) макроекономічної перспективи; 5) схвалення спотового біткоїн-ETF», – зазначили в компанії.

Експерти вважають, що біткоїн перебуває в межах бичачого ринку і може бути націлений на $54 000 у середньостроковій перспективі та $160 000 як цінова вершина цього циклу.

Каталізатори зростання курсу

Історично біткоїн зростає після халвінгу, який автоматично скорочує пропозицію нових монет на відкритому ринку. Це може призвести до збільшення попиту та потенційного зростання ціни, якщо попит на біткоїн залишається стабільним або зростає. Тому халвінги часто розглядаються як каталізатори для зростання ціни біткоїна.

Ще однією подією, яка може вплинути на зростання курсу BTC, є схвалення заявок щодо спотових біткоїн-ETF. Більше семи великих гравців на ринку традиційних фінансів, таких як BlackRock (BLK) і VanEck, ведуть переговори з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) і постійний обмін думками, що, ймовірно, сигналізує про позитивний результат переговорів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші прогнози CryptoQuant

У разі схвалення спотових біткоїн-ETF загальна капіталізація активу може зрости на $155 млрд за умови, якщо емітенти виділять лише 1% своїх активів в управлінні на ці ETF. Це потенційно спричинить зростання ціни активу до $50 000–73 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024