CryptoQuant прогнозує зростання капіталізації BTC на $155 млрд

CryptoQuant прогнозує зростання капіталізації BTC на $155 млрд

Курс біткоїна може сягнути $50 000-73 000 у разі схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

У разі схвалення спотових біткоїн-ETF загальна капіталізація активу може зрости на $155 млрд. Такий прогноз зробила аналітична компанія CryptoQuant.

За цим сценарієм біткоїн стане активом вартістю $900 млрд. У звіті зазначається, що наступна хвиля інституційного прийняття може включати фінансові установи, що пропонують доступ до біткоїна своїм клієнтам через спотові біржові фонди. Кілька великих фінансових установ подали заявки на запуск спотових біткоїн-біржових ETF у Сполучених Штатах, і потенційне схвалення очікується до березня 2024 року.

Якщо ці емітенти виділять лише 1% своїх активів під управлінням на ці ETF, на ринок біткоїна може прийти близько $155 млрд, що потенційно призведе до зростання ціни активу до $50 000-73 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Історичні аналогії

Аналітики CryptoQuant зазначають, що на попередніх «бичачих» ринках ринкова капіталізація біткоїна історично зростала в 3-5 разів більше, ніж його реалізована капіталізація. Це свідчить про те, що кожен новий долар, який надходить на ринок біткоїна, може сприяти зростанню ринкової капіталізації на 3-5 доларів.

Бичачі настрої на ринку біткоїна зберігаються, про що свідчить зниження дисконту Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), що сигналізує про підвищений інтерес інвесторів до біткоїна. Оптимізм частково пов'язаний з халвінгом, який очікується у квітні наступного року.

Фейкова новина про схвалення ETF

16 жовтня ринок біткоїна сколихнула новина про нібито схвалення заявки від BlackRock Комісією з цінних паперів та бірж (SEC). Проте за 30 хвилин вона була офіційно спростована. Протягом доби біткоїн-трейдери втратили понад $95 млрд через ліквідацію коротких та довгих позицій. Реакція на фейкову новину свідчить про те, що інвестори очікують на запровадження цього інструменту.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023