Marathon купує два дата-центри за $179 млн

Marathon купує два дата-центри за $179 млн

Після закриття угоди сумарна потужність обладнання компанії сягне 910 МВт.

Майнінгова компанія Marathon Digital домовилася з дочірніми підприємствами Generate Capital про купівлю двох дата-центрів загальною вартістю $178,6 млн. Про це повідомляє сайт майнера.

Загальна потужність дата-центрів становить 390 МВт. Після закриття угоди сумарний показник Marathon досягне позначки 910 МВт.

«Угода є появою перших об'єктів, що цілком належать Marathon, і знаменує собою офіційний перехід компанії від організації, яка не вимагає великих активів, до організації, яка керує диверсифікованим і стійким портфелем операцій з видобутку біткоїнів», – повідомили в компанії.

Протягом наступних 24 місяців хешрейт обладнання Marathon, як очікується, зросте вдвічі, до позначки 50 EH/s.

Майнінг на сміттєзвалищах

На початку листопада компанія Marathon запустила унікальний пілотний проєкт з видобутку біткоїнів, використовуючи як джерело енергії газ метан, що отримують з відходів. За допомогою компанії Nodal Power, що спеціалізується на відновлюваній енергетиці, вдалося розгорнути обладнання на сміттєзвалищі в штаті Юта.

Враховуючи шкоду метану для екології, нова ініціатива Marathon може слугувати для відновлення довкілля.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Підготовка до халвінгу

Враховуючи халвінг, що наближається, багато хто з майнерів приступив до накопичення біткоїнів. Після халвінгу ціна біткоїна зазвичай демонструє зростання, тому майнінгові компанії наразі намагаються якнайменше продавати видобуті BTC.

Згідно з даними за листопад, компанія Marathon Digital володіє 13 726 BTC, що є найбільшим показником серед усіх майнінгових компаній.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024