Marathon купує два дата-центри за $179 млн

Marathon купує два дата-центри за $179 млн

Після закриття угоди сумарна потужність обладнання компанії сягне 910 МВт.

Майнінгова компанія Marathon Digital домовилася з дочірніми підприємствами Generate Capital про купівлю двох дата-центрів загальною вартістю $178,6 млн. Про це повідомляє сайт майнера.

Загальна потужність дата-центрів становить 390 МВт. Після закриття угоди сумарний показник Marathon досягне позначки 910 МВт.

«Угода є появою перших об'єктів, що цілком належать Marathon, і знаменує собою офіційний перехід компанії від організації, яка не вимагає великих активів, до організації, яка керує диверсифікованим і стійким портфелем операцій з видобутку біткоїнів», – повідомили в компанії.

Протягом наступних 24 місяців хешрейт обладнання Marathon, як очікується, зросте вдвічі, до позначки 50 EH/s.

Майнінг на сміттєзвалищах

На початку листопада компанія Marathon запустила унікальний пілотний проєкт з видобутку біткоїнів, використовуючи як джерело енергії газ метан, що отримують з відходів. За допомогою компанії Nodal Power, що спеціалізується на відновлюваній енергетиці, вдалося розгорнути обладнання на сміттєзвалищі в штаті Юта.

Враховуючи шкоду метану для екології, нова ініціатива Marathon може слугувати для відновлення довкілля.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Підготовка до халвінгу

Враховуючи халвінг, що наближається, багато хто з майнерів приступив до накопичення біткоїнів. Після халвінгу ціна біткоїна зазвичай демонструє зростання, тому майнінгові компанії наразі намагаються якнайменше продавати видобуті BTC.

Згідно з даними за листопад, компанія Marathon Digital володіє 13 726 BTC, що є найбільшим показником серед усіх майнінгових компаній.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024