Самсон Моу допоможе країнам накопичити біткоїни

Самсон Моу допоможе країнам накопичити біткоїни

Компанія JAN3 презентувала біткоїн-платформу для держструктур.

Компанія Самсона Моу JAN3 оголосила про запуск платформи JAN3 Financial, яка надаватиме торгові біткоїн-послуги, розраховані на різні державні структури, муніципалітети, публічні компанії, пенсійні та суверенні фонди. Про це повідомляє Cointelegraph.

«Держави та установи шукають надійні способи купівлі біткоїнів. Ми можемо запропонувати індивідуальні рішення для накопичення BTC-резервів. Досвід нашої команди дозволяє нам задовольняти специфічні потреби наших клієнтів, пропонуючи їм рішення щодо придбання та зберігання біткоїнів, а також гарантуючи належну безпеку», – заявив Моу.

За словами Моу, його компанія розробляє стратегії та системи, що забезпечують довговічність та безпеку зберігання цифрових активів.

«Це схоже на створення цифрового «Форт-Нокса» для BTC. Наша команда супроводжує клієнтів, щоб полегшити їм впровадження біткоїна», – додав Моу.

Робота з державами

У грудні Самсон Моу провів зустрічі з президентами та главами урядів низки країн, обговорюючи з ними питання використання біткоїнів в економіці. Зокрема, після візиту до Суринаму влада країни ухвалила рішення про інтеграцію біткоїна у свою економічну модель.

Моу також відвідав Чорногорію. Тут він провів аудієнцію із прем'єр-міністром Мілойком Спаїчем, за підсумком якої главі уряду подарували гаманець зі 100 000 сатоші. Моу та Спаїч під час зустрічі також обговорили випуск гідрооблігацій, прив'язаних до видобутку біткоїна. Концепцію таких облігацій адаптовано до унікальних умов Чорногорії: у країні безліч річок, а її гідроенергетичний потенціал оцінюється в 5,6–6,1 ТВт-год на рік.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Що у Сальвадорі

Тим часом у Сальвадорі – першій країні, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом, – стартувала державна програма «Громадянство за інвестиції». В її межах можна отримати паспорт країни, інвестувавши $1 млн у біткоїни. За останніми даними, заявки на отримання громадянства подали 153 особи.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024